GameExpres.sk
  Prihlásenie

Train Simulator Collection - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Train Simulator Collection
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
22.04.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 27,99€

POPIS Train Simulator Collection:

Vďaka hre Train Simulator Collection sa naplno ponoríte do sveta vlakov s celým radom trás, na ktorých budete musieť prevážať cestujúcich a náklad do cieľa a dodržiavať prísny cestovný poriadok podľa skutočných prepravných služieb a reálnych scenárov.

FRANKFURT - KOBLENZ
Tieto malebné trasy Linke Rheinstrecke a Mainbahn, známe pre svoju prírodnú krásu a historický význam, sa spájajú, takže budete jazdiť na jednej z najrušnejších železníc v celom Nemecku v modernej lokomotíve DB BR 429.1 EMU s nádherným bielym modelom SÜWEX.

Train Simulator Collection
TRASA PIATICH KRUHOV
Nechajte sa ohromiť kombináciou modernej a historickej infraštruktúry, ktorá zahŕňa impozantné a na prvý pohľad rozpoznateľný most Forth Rail, ako aj nové stanice Edinburgh Gateway. Toto všetko a ešte viac prežijete na viac ako 78 kilometroch na trase Edinburgh - Dunfermline cez Kirkaldy na palube modernej lokomotívy BR Class 68, Class 158 a Class 170.

train simulator
PENINSULA CORRIDOR
Preverte svoje schopnosti na viac ako 145 kilometroch modernej osobnej trasy Caltrain a nákladnej linky Union Pacific v tých najúžasnejších výzvach! Vďaka výkonnej lokomotíve Electro-Motive F40PH-2CAT od Caltrain a štýlovým dieselovým rušňom MPI "MPXpress" MP36PH-3C zaujme táto trasa úplne každého.

vláčky
LGV: MARSEILLE - AVIGNON
Obsluhujte 4 stanice, zatiaľ čo budete prekonávať zvráskavenou krajinu južného Francúzska a jazdiť na vysokorýchlostných železniciach v ikonickej lokomotíve TGV Duplex s modelom SNCF, ktorá je schopná vyvinúť rýchlosť až 320 km / h. Táto 100km trasa je vybavená revolučným signálnym systémom TVM-430 v kabíne, ktorý je navrhnutý pre veľkokapacitné ovládanie rýchlych vlakov.

simulátor vlaků

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť