GameExpres.sk
  Prihlásenie

Trans Ocean 2: Rivals

Hra pre PC
Hra pre PC Trans Ocean 2: Rivals
Kategória:realtime stratégia
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 13,99
Aktuálna cena : 4,50€

Elektronický kľúč zaslaný cez SMS alebo email:
Pokiaľ chcete ušetriť za zaslanie tohto produktu a stačí vám len kľúč, ktorý tento produkt obsahuje, môžeme vám ho poslať SMSkou alebo emailom a vy tak ušetríte náklady za dopravu.
POPIS Trans Ocean 2: Rivals:

TransOcean 2: Rivals je druhou kapitolou úspešnej obchodnej simulácie TransOcean, ktorá ponúka dni plné zábavy s tromi režimami pre jedného hráča – Kampaň, Nekonečná hra a Súťaž – alebo s kamarátmi v strhujúcom súťažnom režime pre viacerých hráčov.

Začnite so svojou novo založenou prepravnou spoločnosťou v jednom zo 60 prístavov a začnite svoju kariéru s malou flotilou opotrebovaných feederov, tých najmenších lodí v hre TransOcean 2: Rivals. Svoj prístav si vyberte múdro a doručte svoje prvé objednávky do okolitých prístavov, čím si zarobíte svoje prvé peniaze. Spravujte svoj podnik s rozvahou, plánujte si cesty vopred a nepodceňujte externé faktory, ako napríklad cenu ropy, alebo konkurenčné firmy. Takto budete pomaly rozširovať svoju flotilu a zakladať pobočky po celom svete. Dokážete zdolať všetky výzvy?

Vďaka živšiemu ekonomickému systému, ktorý ovplyvňuje všetok možný tovar, budete v hre TransOcean 2: Rivals čeliť aj makroekonomickým výzvam. Vďaka trom typom lodí – tankery, kontajnerové lode a nákladné lode – máte ešte viac možností toho, ako sa môžete špecializovať a priviesť vašu firmu až na vrchol. Vyzvite svojich rivalov a rozvíjajte svoj vlastný globálny podnik.

V režimu jedného hráča sa môžete ujať aj veľmi jedinečnej výzvy: Navigujte svoje lode osobne v rozmanitom 3D prostredí, kde remorkéry vstúpia do stávky a začne ísť do tuhého. Dokážete v prístave manévrovať s malými aj veľkými plavidlami, ani čo by utrpeli nejaké poškodenie?

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,3GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM, 5,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Trans Ocean 2: Rivals:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť