GameExpres.sk
  Prihlásenie

Trials Evolution GOLD

Hra pre PC
Hra pre PC Trials Evolution GOLD
Kategória:arkada
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 13,99€

POPIS Trials Evolution GOLD:

Trials HD
Nasaďte si helmu a vydajte sa do sveta motocyklového pretekania v arkáde Trials HD. Čakajú na vás najrôznejšie úlohy, adrenalínové schopnosti, viac než 50 tratí a o.i. i unikátne módy, vrátane Race a Skill. Trials HD zahŕňa tiež vytváranie a zdielanie vlastných tratí, editor úrovní, prispôsobovanie jazdca i motorky a veľa ďalšieho.

Trials Evolution
Hra sa vydá do okolitého sveta a ponúkne úžasné prostredie, čo je naozaj vítaná zmena po temnom skladisku z minulej hry. Efekty dymu a vody sú vylepšené a hráči stále môžu tvoriť svoje vlastné úrovne a prostredie vďaka editoru. Teraz však bude oveľa jednoduchšie úrovne zdielať a sťahovať, k čomu slúži Track Central Hub, kam môžu hráči nahrať trate a zdielať ich s ostatnými motorkármi z celého sveta. Samozrejme si tu môžete stiahnuť a hrať trate ostatných tvorivých hráčov.

Trials Evolution GOLD

Trials Evolution GOLD:
  • 2 hry "Trials Evolution" a "Trials HD"
  • Plechový obal edície
  • Soundtrack Trials Evolution
  • Herný balík "Royal Ride"


zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,6GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM (GeForce 8800 GT / Radeon HD 3870), 3,5GB voľno na disku, DVDROM

Video / Ukážka Trials Evolution GOLD:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Trials Evolution GOLD:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Maximálně návyková arkádovka, která dokazuje, že i jednoduchý nápad může přinést hodně muziky. Pokud rádi překonáváte puzzly a fyzikální hříčky jsou vaším hříšným potěšením, nelze Trials nic než doporučit. Pro všechny ostatní se jedná o důvěryhodný způsob, jak si zkrátit nudné chvilky doma.
TOVAR SKLADOM
zobraziťFootball Mania Creator (PC)
Football Mania Creator (PC)
3,99€
1,00€