GameExpres.sk
  Prihlásenie

Trine 4: The Nightmare Prince

Hra pre PC
Hra pre PC Trine 4: The Nightmare Prince
Kategória:akcia rpg fantasy
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 27,99€

POPIS Trine 4: The Nightmare Prince:

Čarodejník Amadeus, rytier Pontius a zlodejka Zoya sa opäť dávajú dohromady, aby vypátrali mladého princa Seliusa sužovaného nočnými morami. Ak chcú hrdinovia zachrániť svet pred prízrakmi z princových snov, budú musieť nájsť cestu fantastickou rozprávkovou ríšou, v ktorej nebezpečenstvo číha na každom kroku. Trine 4: The Nightmare Prince je najúplnejšou hrou série.


BALENIE OBSAHUJE
- hru Trine 4: The Nightmare Prince
- tlačenú mapu
- bonusovú úroveň "Toby's Dream"


KRÁSNE PROSTREDIE

Skúmajte jedinečne navrhnuté úrovne v nádherných dvoch a pol dimenziách - od dych vyrážajúcich rozvalín a strašidelných hrobiek po pokojné brezové háje a lesy oplývajúci čučoriedkami. Hrajte až v štyroch hráčoch online alebo v lokálnej kooperácii.

Trine 4: The Nightmare Prince (PS4)

PODMANIVÉ ROZPRÁVANIE
Prežite príbeh o princovi prenasledovanom zlými snami a putujte kúzelnou rozprávkovou krajinou obývanou priateľskými bytosťami, ale aj množstvom desivých monštier. Sám alebo spoločne s priateľmi riešte hádanky využívajúce okrem iného ohňa, vzduchu, svetla, magnetov a elektriny. Každá výzva sa automaticky prispôsobí aktuálnemu počtu hráčov.

trine

BOHATÉ STROMY SKÚSENOSTÍ
Odomykajte úžasné nové schopnosti a zručnosti, ktoré vám pomôžu pri prekonávaní prekážok, riešení hádaniek aj súbojoch s nepriateľmi. Pri napínavých stretnutiach s bossmi, ktoré využívajú rozšírený súbojový systém s novými výzvami, spoznajte hrôzostrašné nočné mory samotných hrdinov! Vychutnajte si neobyčajný hudobný sprievod so skladbami prebúdzajúcimi k životu nové prostredia.

plošinovka

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka Trine 4: The Nightmare Prince:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť