GameExpres.sk
  Prihlásenie

Urban Empire

Hra pre PC
Hra pre PC Urban Empire
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 25,99€

Kľúč k hre Urban EmpireTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Urban Empire:

Staňte sa starostom, ktorý bude rozhodovať úplne o všetkom. Začnete v dobe priemyselnej revolúcie okolo roku 1820 a postupne budete objavovať nové technológie a udávať nový smer a filozofické myslenie. Je len na vás, ako svoje mesto povediete, hra vám nebude nič diktovať. Na začiatku hry si zvolíte rodinu a jednu z piatich postáv. Každá sa bude uberať inou cestou a tak si môžete sami vybrať, čo bude vašou prioritou.

SOCIÁLNE PROBLÉMY
Urban Empire ale nebude iba o budovaní a pozorovaní. Budete sa musieť zúčastniť diania a robiť aj politické rozhodnutia. Musíte sa starať o svojich občanov, dopriať im dostatok pohodlia a obrniť sa proti prichádzajúcim sociálnym nezhodám, ako napríklad problémy s rovnoprávnosťou žien a mužov, detská práca, alebo hnutie hippies.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Vista[32bit], Win 7, dvojjadrový procesor 3,0GHz, pamäť 8,0GB RAM, grafická karta s 2,0GB RAM (GeForce GTX 750 Ti), DVDROM, vyžaduje 64 bit OS a aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Urban Empire:

video na YouTube

Recenzie Urban Empire:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
Urban Empire je polovičatá strategie, která sází na mix oblíbených žánrových prvků. Na smůlu tvůrců není žádný z aspektů zpracován dostatečně výrazně, což celku vyloženě škodí. Za sebe ho mohu doporučit jen žánrovým nováčků, pro které by byly projekty od Paradox Interactive špatně poživatelné.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť