GameExpres.sk
  Prihlásenie

Valentino Rossi: The Game

Hra pre PC
Hra pre PC Valentino Rossi: The Game
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

Kľúč k hre Valentino Rossi: The GameTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Valentino Rossi: The Game:

Pretekárska séria MotoGP pre tento rok mení svoje meno na Valentino Rossi: The Game. Hra sa bude venovať primárne životu a kariére známeho majstra sveta, ale samozrejme bude obsahovať aj kompletnú sezónu MotoGP 16.

NOVÁ KARIÉRA
Na začiatku režimu kariéry sa hráč ihneď pridá k VR|46 Academy. Rovnako ako v realite, pretekár začína v Moto3. Počas šampionátu ho požiada samotný Valentino, aby sa s ním zúčastnil rôznych súťaží, ako je drift, plochá dráha, R1M, alebo rally, ktoré preverí jeho schopnosti. Mladý pretekár nakoniec získa prístup do kategórie MotoGP a bude môcť uskutočniť svoj sen, stať sa novým majstrom sveta MotoGP.

HERNÉ REŽIMY
Plochá dráha – Série súťaží na okruhu Misano a Valentino Rossi’s Ranch.

Rally – Preteky s oficiálnym autom Valentina Rossiho na okruhoch Monza a Misano.

Drift – Súťaže založené na technike šmyku na okruhu Misano.

R1M only – Preteky, v ktorých jazdci VR|46 Academy používajú Yamahu R1M na okruhu Misano.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, štvorjadrový procesor 3,3GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (GeForce GT 640 / Radeon HD 6670), 20,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Valentino Rossi: The Game:

video na YouTube

Recenzie Valentino Rossi: The Game:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Valentino Rossi The Game staví na základech předchozích dílů. Navrch ale přidává hromadu zajímavého obsahu, díku kterému se jedná o velice komplexní a zábavnou hru. O to víc zamrzí technické nedostatky.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Během herní okurkové sezóny se hráč každé nadějné hry chytá. Valentino Rossi je skvělou hrou pro fandy motocyklových závodů. Ostatní se můžou dobře pobavit, ale pokud vyloženě nelpí na motorkách, jsou k mání mnohem lepší a levnější závodní hry.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť