GameExpres.sk
  Prihlásenie

WarHammer 40.000: Dawn of War II (Master Collection)

Hra pre PC
Hra pre PC WarHammer 40.000: Dawn of War II (Master Collection)
Kategória:realtime stratégia
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 15 rokov
Lokalizácia:české titulky
Odosielame:do 2 dní
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 14,99
Aktuálna cena : 9,99€

Elektronický kľúč zaslaný cez SMS alebo email:
Pokiaľ chcete ušetriť za zaslanie tohto produktu a stačí vám len kľúč, ktorý tento produkt obsahuje, môžeme vám ho poslať SMSkou alebo emailom a vy tak ušetríte náklady za dopravu.
POPIS WarHammer 40.000: Dawn of War II (Master Collection):

WarHammer 40.000: Dawn of War II
V subsektore Aurelia – hviezdokope na okraji galaxie – sa píše 41. tisícročie a všetky planéty sa práve chystajú k boju vskutku vesmírnych proporcií. Na všetkých planétach, ktoré sa v tomto sektore rozkladajú, medzi sebou kruto bojujú pradávne rasy. Nie sú to len bitky o priestor a zdroje – ide v nich o osud jednotlivých národov.

V pokračovaní Dawn of War ožíva sci-fi svet z Warhammeru 40.000, kde sa kladie zvláštny dôraz na rýchlu RTS akciu. Vyberte si kampaň pre niektorú z rás a vychutnajte si kruté a pôsobivé bitky, kde môžete svojich sokov ničiť z blízka aj z diaľky. Veľte oddielu nováčikov a urobte z nich najostrieľanejších veteránov v galaxii!

Warhammer 40.000: Dawn of War II - Chaos Rising
Samostatne spustiteľný datadisk, ktorý prináša nové kampane pre singleplayer (za obidve strany), aj kooperatívny multiplayer. Hráči môžu očakávať množstvo nového vybavenia, predmetov, zbraní, rovnako ako zvýšenia maximálnej dosiahnuteľnej úrovne. Ďalej pribudla hrateľná frakcia Chaos Space Marines. Tí sa stanú úhlavnými nepriateľmi v boji proti armáde Blood Ravenov, okolo ktorých sa nový príbeh točí.

Warhammer 40.000: Dawn of War II - Retribution
Druhý samostatne spustiteľný datadisk k výbornej RTS zo sveta Warhammer 40.000, ktorý sa odohráva niekoľko rokov po udalostiach Dawn of War II: Chaos Rising. Datadisk hráčom umožní vôbec po prvýkrát v sérii vybrať rasu v singleplayeri, za ktorú budete chcieť hrať. Prvá rasa patrí divokému Orkovi, ale pokiaľ si vyberiete jednu z ďalších postáv, tak budete vrhnutí do epického príbehu, ktorý vám odkryje veľa tajomstiev z predošlých hier a sveta Dawn of War.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 3,2GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 7800 / Radeon X1900), 8,5GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka WarHammer 40.000: Dawn of War II (Master Collection):

video na YouTube

video na YouTube

Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťEmergency 2016 (PC)
Emergency 2016 (PC)
18,99€
7,99€  
Army Men Trilogie (ABC) (PC)
Army Men Trilogie (ABC) (PC)
1,99€
0,99€