GameExpres.sk
  Prihlásenie

Warhammer 40.000: Eternal Crusade

Hra pre PC
Hra pre PC Warhammer 40.000: Eternal Crusade
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 32,99€

POPIS Warhammer 40.000: Eternal Crusade:

Vyberte si jednu zo štyroch frakcií 41. milénia a bojujte o nadvládu nad svetom vo vojne. Ako budete bojovať naprieč celou planétou a získavať územia v masívnych súbojoch, získate možnosť prispôsobiť a vylepšiť svoju postavu v hlbokom progresívnom systéme sveta Warhammer 40.000.

Zúčastnite sa masívnych bitiek
Zapojte sa do masívnych vojenských kampaní medzi 4 frakciami o dobytie sveta. Vrhnite sa do meniacich sa predných línií a rozdrvte vašich súperov. Napadnite nepriateľov na blízko, vyskočte do vzduchu pomocou jump packu, alebo strieľajte do nepriateľských línií z veže plne nabitého tanku Predator.

Vaša frakcia je zároveň vaša rodina
Víťazstvo nezíska jednotlivec. Či hráte PVP, alebo PVE, vaša jednotka musí spolupracovať, aby prekonala nekonečný odpor pri ceste za slávou. Postavte sa smrti po boku vašich bratov.

Vyberte si lojálnosť a pozadie
Vyberte si z 20 pod-frakcií a získajte množstvo výzbroje a výstroje, ktoré vychádzajú z 29 ročnej tradície sveta Warhammer 40.000. Vytvorte si dokonalého bojovníka.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, pamäť 6,0GB RAM, grafická karta s 2,0GB RAM (GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850), 40,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel Core i3 4170 alebo AMD FX-8120,vyžaduje 64 bit OS a pripojenie k internetu!

Video / Ukážka Warhammer 40.000: Eternal Crusade:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Warhammer 40.000: Eternal Crusade:

Recenzie na Zing.cz » (40%)
Warhammer 40,000 Eternal Crusade je krásným příkladem díla, které bylo okleštěno o slibovaný obsah. Komplet trpí topornou hratelností a špatnou optimalizací, která značně narušuje celkový zážitek. Investici do tohoto díla kvůli nepovedenému technickému stavu prozatím nedoporučujeme.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť