GameExpres.sk
  Prihlásenie

Warlock: Master of Arcane

Hra pre PC
Hra pre PC Warlock: Master of Arcane
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 12,99€

Kľúč k hre Warlock: Master of ArcaneTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Warlock: Master of Arcane:

Ťahová stratégia, ktorá svoje nápady berie hlavne z titulu Civilization V. Od stavby miest, hexagónového herného poľa, celkového grafického vzhľadu, vytváranie vojska a výskum, až po boj a objavovanie ostatných hráčov. Jediný rozdiel je v tom, že sa hra odohráva vo fantasy svete s prítomnosťou rôznych tvorov a mágie.

V hre sa nevyskytuje žiadna kampaň, teda po kliknutí na tlačidlo „New Game“ a výbere jednej z piatich obtiažností (Relaxed, Casual, Normal, Challenging a Impossible) sa dostanete na obrazovku s nastavením hry, kde si môžete zvoliť niekoľko vecí, ktoré ovplyvnia priebeh hry.

Počas hry nemáte možnosť mestá iba zakladať, ale ich tiež môžete dobývať a zaberať. Dobytie hlavného hradu spočíva v jeho obliehaní, porazení jednotiek, ktoré v ňom sídlia a následnom „porazení“ samotného hradu, po čom ho obsadia vaše jednotky a farba priľahlých polí sa zmení na tú vašu.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Vista[32bit], Win 7, dvojjadrový procesor 2,0GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM (GeForce GT240 a vyššia), 4,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Warlock: Master of Arcane:

video na YouTube

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťArmy Men Trilogie (ABC) (PC)
Army Men Trilogie (ABC) (PC)
1,99€
0,99€