GameExpres.sk
  Prihlásenie

Wasteland 2

Hra pre PC
Hra pre PC Wasteland 2
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Wasteland 2Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Wasteland 2:

Wasteland 2 je priamym nástupcom rovnomennej hry z roku 1988, ktorá sa do dejín zapísala ako vôbec prvé post-apokalyptické RPG a tiež ako inšpirácia slávnejšieho Falloutu. Do tej doby žiadne iné RPG neumožnilo hráčom ovládať jednotlivých členov partie a zadávať im taktické povely, nie ešte im dať priestor k morálnym voľbám, ktoré ovplyvňujú herný svet. Na rozdiel od svojich súčasníkov vložil Wasteland moc do rúk hráčov, takže si každý mohol vytvoriť svoj vlastný štýl hry. Pôsobivé a v mnohých ohľadoch novátorské dedičstvo bolo vo Wasteland 2 zachované, avšak v modernizovanej podobe.

Ponorte sa do taktických ťahových súbojov, ktoré otestujú hranice vašich strategických schopností v krutom svete, kde len hrubá sila pre prežitie nestačí. Vybavte svojich rangerov tými najsilnejšími zbraňami, ktoré sú k dispozícii a pripravte sa na maximálnu deštrukciu! Zachráňte spojencov pred istou smrťou, alebo ich nechajte zahynúť - rozhodnutie je len na vás, ale pripravte sa na následky.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,4GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM (GeForce GTS 260 / Radeon HD 4850), DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Wasteland 2:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Wasteland 2:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Wasteland 2: Director's Cut je jasným úkazem kvalitní práce vývojářů, kteří se nebojí do své práce dát kus sebe. Za předpokladu, že chcete investovat do vydařeného RPG titulu, je Wasteland 2: Director's Cut jasná volba.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť