GameExpres.sk
  Prihlásenie

We Are Football - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC We Are Football
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
10.06.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

POPIS We Are Football:

Ako manažér a tréner v hre We Are Football budete čeliť najnovším trendom vo svete futbalu a prežívať lesk a biedu so svojim obľúbeným klubom. Úplne prvýkrát táto moderná hra na futbalového manažéra ponúka aj režim ženského futbalu so všetkými rovnakými funkciami a mnohými jedinečnými hernými prvkami. Kvôli zabezpečeniu a dodržaniu tej najvyššej kvality vo všetkých herných režimoch bola hra We Are Football vyvinutá so skúsenými veteránmi futbalového manažmentu, ako sú Gerald Köhler, Rolf Langenberg a Dirk Winter.

BUDOVANIE ORGANIZÁCIE

We Are Football sa sústredí na skutočné manažérske úlohy. Cieľom hry je dlhodobé budovanie klubu vrátane rozvoja tímu, kolegov, infraštruktúry, fanúšikov a ďalších. Futbaloví hráči v hre sú preto jedinečné osobnosti s vlastnými osobnými príbehmi.

We Are Football
SPOLUPRÁCA NA PRVOM MIESTE
Získate okamžitú spätnú väzbu ku každému rozhodnutiu, či už je veľké, alebo malé. Termíny si budete musieť v hre plánovať efektívne a úspechu v klube dosiahnete len vtedy, ak budete spolupracovať so svojimi kolegami.

football manager
NOVÉ VÝZVY
Jednu sezónu môžete odohrať za pár hodín: do akcie sa vrhnete po iba niekoľkých minútach. Sami zvládnete odohrať niekoľko sezón za jedno popoludnie a dvaja hráči môžu dokončiť sezónu za jeden večer. V hre We Are Football sú neustále nové výzvy, ktorým budete čeliť. Čím väčší klub, tým väčšia výzva!

fotbalový manažer
KĽÚČOVÉ PRVKY
Hra je vhodná pre začiatočníkov a hrateľná aj bez dlhých úvodov a výučby - je ľahké sa ju naučiť, ale ťažké majstrovsky zvládnuť. Rovnako komplexné ako tradičné manažérske hry. Rozšíriteľný 3D štadión a 3D zázemie klubu, ako aj múzeum klubu, ktoré si môžete prejsť. Komplexná sekcia štatistík - skutočná lahôdka pre fanúšikov. Hra obsahuje editor, vďaka ktorému si môžete založiť vlastné ligy či kluby. Môžete si upraviť ľubovoľnú krajine na svete.

zdielaj na:

Video / Ukážka We Are Football:

video na YouTube

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťFootball Manager 2021 (PC)
Football Manager 2021 (PC)
37,99€
26,99€