GameExpres.sk
  Prihlásenie

Wolfenstein: The New Order

Hra pre PC
Hra pre PC Wolfenstein: The New Order
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Wolfenstein: The New OrderTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Wolfenstein: The New Order:

Nový Wolfenstein sa bude odohrávať vo fiktívnom roku 1960 po tom, čo nacisti vyhrali II. svetovú vojnu. Hráči sa vžijú do známeho amerického vojnového hrdinu s menom B.J. Blazkowicz, aby vykonali nemožné, zahájili protiútok proti nacistickej moci, ktorá ovláda celý svet. Pozrieme sa do Európy, kde prenikneme do nacistickej pevnosti a budeme bojovať proti légiám nepriateľov. V tom všetkom nám budú pomáhať superzbrane, bez ktorých by to bolo určite nemožné.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta (GeForce 460 / ATI Radeon HD 6850), 50,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel Core i7 alebo ekvivalent AMD, vyžaduje 64 bit OS a aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Wolfenstein: The New Order:

video na YouTube

Recenzie Wolfenstein: The New Order:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Takže jsem se nakonec dočkali po čertech dobrý hry...Obavy zažehnány a William "BJ" je ve vrcholný formě...hře nemůžu nic vytknout...precizní dílo, které tu dlouhou dobu nebylo a nebude..doufám, že nám v machinegames ukuchtí nějaké plnohodnotné DLC nebo rovnou pokračování.. :)
Recenzie na gamesite.sk » (85%)
Recenzie na Zing.cz » (80%)
To se máme skvěle. Vyšel nový Wolfenstein, je to ryzí střílečka a v MachineGames se nevykašlali ani na scénář. Běžte, náckové už špulí zadky, které musíte společně s Blazkowiczem nakopat!
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť