GameExpres.sk
  Prihlásenie

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Hra pre PC
Hra pre PC World of Warcraft: Battle for Azeroth
Kategória:rpg mmo fantasy
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 43,99€

Kľúč k hre World of Warcraft: Battle for AzerothTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS World of Warcraft: Battle for Azeroth:

Azeroth zaplatil ukrutnú cenu k zastaveniu apokalyptickej krížovej výpravy Legion, ale cez hlboké rany, ktoré táto udalosť zanechala, sa ako najťažšie ukazuje udržať krehkú dôveru medzi Alianciou a Hordou. Vo chvíli, keď tento odveký konflikt znova zapáli, je len na vás, na čiu stranu sa pridáte. Budúcnosť Azerothu bude kovaná ohňom vojny!

Hra vyžaduje všetky predchádzajúce World Of Warcraft hry a mesačné poplatky.


REKRUTUJTE SPOJENCOV
Skúmajte Azeroth ako jedna zo šiestich novo hrateľných spojeneckých rás, vrátane štyroch, ktoré ste stretli pri svojej kampani proti Legion. Vydajte sa na dobrodružstvo a získajte ich priazeň a pridajte ich silu k vašej frakcií. Vytvárajte nové postavy a kompletne ich vylevelujte a získajte jedinečný Heritage Armor Set.

AzerothU
Prevezmite kontrolu nad Srdcom Azerothu - legendárnym náhrdelníkom zvereným do vašich rúk Magni Bronzebeardom. Dodajte mu Azerite, neoceniteľný zdroj, ktorý sa objavil pri povstaní Legion a vybavte svoju zbroj novými schopnosťami.

18vianoce

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Hra vyžaduje všetky predchádzajúce World Of Warcraft hry a mesačné poplatky.

Video / Ukážka World of Warcraft: Battle for Azeroth:

video na YouTube

Recenzie World of Warcraft: Battle for Azeroth:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Nový datadisk se Blizzardu nadmíru povedl. Po obsahové stránce dokáže World of Warcraft: Legion svého předchůdce zastínit prakticky již na samém začátku. Otázka je, jestli se jeho tvůrcům podaří udržet nahozené tempo až do příštího pokračování.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťMXGP Pro (PC)
MXGP Pro (PC)
24,99€
18,99€