GameExpres.sk
  Prihlásenie

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Hra pre PC
Hra pre PC World of Warcraft: Battle for Azeroth
Kategória:rpg mmo fantasy
Jazyk:anglicky
Skladom:3ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 43,99€

Kľúč k hre World of Warcraft: Battle for AzerothTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS World of Warcraft: Battle for Azeroth:

Azeroth zaplatil ukrutnú cenu k zastaveniu apokalyptickej krížovej výpravy Legion, ale cez hlboké rany, ktoré táto udalosť zanechala, sa ako najťažšie ukazuje udržať krehkú dôveru medzi Alianciou a Hordou. Vo chvíli, keď tento odveký konflikt znova zapáli, je len na vás, na čiu stranu sa pridáte. Budúcnosť Azerothu bude kovaná ohňom vojny!

Hra vyžaduje mesačné poplatky.


REKRUTUJTE SPOJENCOV
Skúmajte Azeroth ako jedna zo šiestich novo hrateľných spojeneckých rás, vrátane štyroch, ktoré ste stretli pri svojej kampani proti Legion. Vydajte sa na dobrodružstvo a získajte ich priazeň a pridajte ich silu k vašej frakcií. Vytvárajte nové postavy a kompletne ich vylevelujte a získajte jedinečný Heritage Armor Set.

AzerothU
Prevezmite kontrolu nad Srdcom Azerothu - legendárnym náhrdelníkom zvereným do vašich rúk Magni Bronzebeardom. Dodajte mu Azerite, neoceniteľný zdroj, ktorý sa objavil pri povstaní Legion a vybavte svoju zbroj novými schopnosťami.

18vianoce

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Hra vyžaduje všetky predchádzajúce World Of Warcraft hry a mesačné poplatky.

Video / Ukážka World of Warcraft: Battle for Azeroth:

video na YouTube

Recenzie World of Warcraft: Battle for Azeroth:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Nový datadisk se Blizzardu nadmíru povedl. Po obsahové stránce dokáže World of Warcraft: Legion svého předchůdce zastínit prakticky již na samém začátku. Otázka je, jestli se jeho tvůrcům podaří udržet nahozené tempo až do příštího pokračování.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť