GameExpres.sk
  Prihlásenie

WRC 10 - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC WRC 10
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
02.09.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS WRC 10:

Terénna závodná simulácia, ktorá zaviedla nové štandardy a ktorú chvália recenzenti aj profesionálni jazdci, prichádza v novom poňatí! Staňte na stupienku v sezóne 2021 a oslávte 50. výročie súťaže, pripomeňte si významné okamihy za volantom legendárnych áut. Pri príležitosti osláv 50. výročia šampionátu ponúka WRC 10 úplne novú edíciu, ktorá je plná nového obsahu a senzácií. Pripomeňte si tie najnapínavejšie okamihy od roku 1973 až dodnes! WRC 10 History Mode preverí váš jazdný talent až na samú hranicu vďaka 19 historickým súťažiam, v ktorých sa budete musieť prispôsobiť pretekárskym podmienkam daného obdobia.

SKVELÁ FYZIKA

Vďaka hyper realistickému a ultra presnému fyzikálnemu enginu je pocit z jazdy v hre WRC 10 ešte lepši, a to vďaka lepšej aerodynamike a správe turba a bŕzd na všetkých povrchoch. Zvukový dizajn bol tiež prepracovaný, aby ešte viac podčiarkol zážitok.

WRC 10
E-SPORT
V rámci mimoriadne súťaživého e-športu, s dennými a týždennými výzvami, a klubov umožňujúcich vytvárať vlastné súťaže sa pretekári môžu porovnávať s Komunitou na svoje vlastnej úrovni.

v-rally
NOVÁ KARIÉRA
Režim kariéry, ktorý je jednohlasne chválený ako jeden z tých najvyvinutejších a najucelenejších na poli závodných hier, bol takisto komplexne vylepšený a teraz obsahuje editor kombinéz, takže si môžete vytvoriť vlastný tím a pridať svoje farby na dobové autá!

rally
MORE OBSAHU
- 4 nové rally z roku 2021: Estónsko, Chorvátsko, Belgicko a Španielsko
- 6 historických rally vrátane Acropolis, San Rema, Nemecka a Argentíny
- 120 špeciálnych etáp - 52 oficiálnych tímov zo sezóny 2021 (WRC, WRC2, WRC3, Junior WRC)
- 20 legendárnych áut od značiek Alpine, Audi, Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi, Toyota a ďalších ...

rallye

zdielaj na:

Video / Ukážka WRC 10:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť