GameExpres.sk
  Prihlásenie

Záchranári (Fire Department 3 + Emergency 4) (ABC)

Hra pre PC
Hra pre PC Záchranári (Fire Department 3 + Emergency 4) (ABC)
Kategória:stratégia
Lokalizácia:české titulky a dabing
Skladom:20ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 1,99€

Jedná sa o ABC edíciu balenú iba v papieri
POPIS Záchranári (Fire Department 3 + Emergency 4) (ABC):

Kompilácia dvoch adrenalínových hasičských real-time stratégií, kde budete zvádzať svoj boj nielen s ohňom samotným, ale predovšetkým s neúprosným časom na záchranu ľudských životov, i skrotením nebezpečných prírodných živlov.

Fire Department 3
Tretí diel populárnej požiarnej simulácie boli vytvorené v spolupráci s profesionálnymi hasičmi a verne napodobňujú chovanie ohňa. Jednotlivé časti sú inšpirované so skutočnými prípadmi z nedávnej doby. Požiar v nukleárnom výskumnom inštitúte v Ukrajine, vlak ktorý sa vykoľajil pod Anglickým kanálom, požiar vo väznici v Nemecku, lesné požiare, chemické katastrofy.

Emergency 4
Emergency 4 v sebe kombinuje návykovú real-timovú strategickú hru a skutočnú simuláciu. Hráčovou úlohou je presná koordinácia záchranárskych tímov, ktoré musia zvládnuť kritické situácie vážnych nehôd alebo katastrof. Ako šéf celej operácie vydávate príkazy špeciálnym vozidlám a samotným záchranárom - hasičom, zdravotníkom, policajtom a technikom.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], odskúšané na Win 7, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM (GeForce 5200 / Radeon 9200), 4,0GB voľno na disku, DVDROM

Video / Ukážka Záchranári (Fire Department 3 + Emergency 4) (ABC):

video na YouTube

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť