GameExpres.sk
  Prihlásenie

Call of Juarez: The Cartel

Hra pre Playstation 3
 Hra pre Playstation 3 Call of Juarez: The Cartel
Kategória:akčná FPS
Multiplayer:ÁNO (až 12 hráčov)
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 11,99€

POPIS Call of Juarez: The Cartel:

Ďalšie pokračovanie Call of Juarez, ktoré si zachováva unikátnu tému divokého západu v nezmenenej podobe a súčasne prenáša hráča do akciou nabitého dobrodružstva odohrávajúceho sa v súčasnosti.

Hra má hlboký a temný príbeh, ktorý začína bombardovaním americkej policajnej agentúry fiktívnym drogovým kartelom. Pri útoku dôjde k devastácii agentúrnej budovy a zavraždeniu stoviek ľudí. Útok je prekvapením, čo Spojené štáty vedie k presvedčeniu, že sa členom kartelu nejakým spôsobom podarilo infiltrovať federálne agentúry. USA v zúfalstve skladá dohromady zvláštnu údernú jednotku, ktorej cieľom je drogový kartel rozprášiť.

Údernú jednotku tvoria Kim Evansová, agentka FBI, ktorá bola dieťaťom ulice a gangov, Eddie Guerra, agent protidrogového oddelenia a nenapraviteľný gambler, a konečne Ben McCall, brutálny detektív polície Los Angeles, ktorý je potomkom Bena McCalla, hrdinu pôvodného Call of Juarez.

Keď úderná skupina hľadá hlavu kartelu, musí sa vyrovnať s rôznymi výzvami, ktoré ich donútia cestovať z Los Angeles v Kalifornii, cez Arizonu a Nové Mexiko, až do mexického Juarezu. Aby to nebolo také ľahké, majú Kim, Eddie i Ben vlastné osobné problémy a démonov, ktorým musia čeliť, čím vzniká základ pre komplexný adrenalínový herný zážitok.

Hlavné rysy :

  • 15 misií a máp
  • Na výber z viac ako 30 zbraní
  • Bohatý temný a hlboký príbeh
  • Kooperácia pre troch hráčov s Kimom Evansom, Eddiem Guerrom a Benom McCallom
  • Hráči môžu prejsť celú kampaň za každú z troch postáv, pričom každá postava má svoj vlastný unikátny príbeh i zakončenie
  • Široká škála herných možností, vrátane trestných výprav, ochrany svedkov, tvrdých výsluchov, misií v utajení, naháňačiek a pod.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 3

Video / Ukážka Call of Juarez: The Cartel:

Ďalšia video ukážka č. 3
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť Sleeping Dogs (PS3)
Sleeping Dogs (PS3)
18,99€
15,99€