GameExpres.sk
  Prihlásenie

Grand Theft Auto V - BAZÁR

Hra pre Playstation 3
Hra pre Playstation 3 Grand Theft Auto V - BAZÁR
Kategória:akčná adventúra
Multiplayer:ÁNO (až 16 hráčov)
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 21,99
Aktuálna cena : 10,00€

POPIS Grand Theft Auto V - BAZÁR:

Ďalšie pokračovanie už dobre známej série sa vracia ku koreňom otvoreného dielu San Andreas, kde ste mali možnosť okrem mesta cestovať tiež priľahlými oblasťami vidieka.

V hre sa ujmete rovno troch hlavných hrdinov. Michaela (štyridsiatnik, bývalý bankový lupič), Trevora (štyridsiatnik, kriminálnik) a Frankieho (Afroameričan, dvadsiatnik, exekútor). Medzi nimi si budete môcť ľubovoľne prepínať skrz "rýchle menu", kedy sa kamera zdvihne nad mapu v štýle Google Earth a vy len na mape vyberiete postavu, do ktorej sa chcete "prevteliť". Každý z hrdinov ovláda niečo iné a zároveň má každý dosť odlišnú povahu.

Riadenie áut, streľba, boj - to všetko sa dočkalo kompletného prerobenia. Los Santos, v ktorom sa hra odohráva je väčší než herný svet Red Dead Redemption, GTA V a San Andreas dohromady. Čakajú vás mestá, vojenská základňa, divočina, ale i oceánske dno.

Vychádza na jednom disku, inštalácia obsahu sa spustí okamžite po jeho vložení do mechaniky. Inštalácia zaberá zhruba 8 GB miesta, hru bude možné spustiť po jej dokončení.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 3

Video / Ukážka Grand Theft Auto V - BAZÁR:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Grand Theft Auto V - BAZÁR:

Recenzie na gta5.fansite.sk » (100%)
Recenzie na Zing.cz » (100%)
Vysypaný sandbox, kde každé zrníčko písku představuje jednu věc, kterou můžete dělat. Je to zábava, herní nebe a (prozatím) nejlepší hra roku.
Recenzie na Zing.cz » (100%)
GTA V nabízí úžasný svět plný aktivit, zajímavý příběh a na nových konzolích se cítí jako doma. Když k tomu připočítáte ještě GTA Online, tak se není o čem bavit. Pokud jste nehráli pátý díl na PS3/X360 a máte novou konzoli, tak neváhejte.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťNHL 14 - BAZAR (PS3)
NHL 14 - BAZAR (PS3)
15,99€
4,99€