GameExpres.sk
  Prihlásenie

1971 Project Helios

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 1971 Project Helios
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS 1971 Project Helios:

Európa je izolovaná. Počet obetí sa počíta na milióny a Severná Amerika vyzerá spustošená. Vplyv meteorov spustí zaľadňovanie, čím úplne zmení klímu celej planéty. Ťahová strategická hra 1971 Project Helios ponúkne unikátny postapokalyptický svet s mnohými úlohami, ktorý sa nechal inšpirovať úspešnými hrami žánru ako je UFO či X-COM.

ĽADOVÁ PLANÉTA
Kampaň je zasadená do zamrznutého sveta, v ktorom osem ľudí (z ktorých každý má svoje vlastné problémy a záujmy) uzavrie akési dočasné spojenectvo, aby našli jednu konkrétnu osobu: dr. Margaret Blythe. Cestou na miesto, kde by sa mala nachádzať, budú cestovať a bojovať bok po boku a jeden druhého nevyhnutne spozná. Na základe strategických a osobných rozhodnutí tieto postavy dovediete k jednému z troch možných koncov.

1971 Project Helios

ŤAHOVÁ STRATEGICKÁ HRA

Postapokalyptická atmosféra v zamrznutom svete sa nechala inšpirovať skutočnými prvkami založenými na druhej svetovej vojne. Stretnú sa proti sebe dva tímy po štyroch postavách, z ktorých každá má vlastné zbrane, schopnosti a inventár. Prepracovaná je správa triedy, postáv a čiat podľa skúseností a rozhodnutí hráča.

Project Helios

PROSTREDIE A HRATEĽNOSŤ

V každej úrovni na vás čakajú interaktívne prvky a prostredie. Hrateľnosť je napínavá s rôznymi nepriateľskými frakciami, ktoré hráča nútia znovu premyslieť a prispôsobiť stratégiu. Tešiť sa môžete na rad bonusov a tajomstiev, ukrývajúcich dodatočné informácie o svete z roku 1971 a jeho obyvateľoch.

RacoTechnology

zdielaj na:

Video / Ukážka 1971 Project Helios:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť