GameExpres.sk
  Prihlásenie

Ace Combat 7: Skies Unknown

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Ace Combat 7: Skies Unknown
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:4ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 25,99
Aktuálna cena : 13,39€

POPIS Ace Combat 7: Skies Unknown:

Usaďte sa do kokpitu najmodernejších vojnových lietadiel, ktoré boli kedy vyvinuté. Ace Combat 7: Skies Unknown prináša divoké vzdušné súboje vo fotorealistickej grafike. Pocit a autenticita lietania sú intenzívne a úžasný príbeh len podčiarkuje tempo hry. Na PlayStationu 4 využíva hra PlayStation VR a vy tak môžete byť ešte viac pohltení nádhernou vizuálnou stránkou siedmeho dielu populárnej série.

REALISTICKÝ POHYB
Staňte sa špičkovým pilotom a vzneste sa do fotorealistických nebies s kompletným 360 ° pohybom a zostreľujte nepriateľské lietadlá. Užite si vzrušenie zo súbojov v realistických príbehoch, kedy letecké súboje nikdy nevyzerali ani nepôsobili lepšie!

LETECKÉ ESÁ
Project Aces pojíma tento diel série ako revolúciu nebies, ktorá ponúka zážitok tak podmanivý, že si budete pripadať ako pilot skutočného lietadla! Na vaše lietadlo aj rozhranie majú vplyv počasie a prostredie, čo pridáva na pocite extrémnej realistickosti, ktorú ste ešte v žiadnej leteckej bojovej hre nezažili. Hra Ace Combat 7: Skies Unknown ponúkne fascinujúci arzenál ultramoderných super zbraní a vybavenia.

DYNAMICKÉ POČASIE A REÁLNOSŤ
Staňte sa svedkami nečakaných zmien počasia počas letu a snažte sa bojovať proti environmentálnym podmienkam a získajte tak výhodu nad protivníkmi. Nechajte sa úplne pohltiť vťahujúcou hrateľnosťou misií navrhnutých exkluzívne pre virtuálnu realitu PlayStation VR (funguje vo verzii PlayStation 4). Užite si alternatívny svet Strangereal, ktorý ponúkne nevšedné prostredie a nové technológie.

zdielaj na:

Video / Ukážka Ace Combat 7: Skies Unknown:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
Battlefield V (PS4)
Battlefield V (PS4)
43,99€   
Dead Or Alive 6 (PS4)
Dead Or Alive 6 (PS4)
48,99€
24,99€   
TOVAR SKLADOM
zobraziťMoto GP 20 (PS4)
Moto GP 20 (PS4)
44,99€
36,49€