GameExpres.sk
  Prihlásenie

Assassins Creed: Valhalla - Limited Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Assassins Creed: Valhalla - Limited Edition
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Assassins Creed: Valhalla - Limited Edition:

Limited Edition OBSAHUJE
- hru Assassins Creed: Valhalla
- Berserker Settlement Pack DLC
- sadu run do hry
- Hati Wolf Mount DLC
V novom diele hry Assassins Creed s podtitulom Valhalla sa ujmete úlohy Eivora, neohrozeného vikingského bojovníka vychovaného na bájach o bitkách a sláve. Preskúmajte dynamický nádherný otvorený svet zasadený do brutálneho prostredia temného obdobia Anglicka v 9. storočí. Plundrujte svojich nepriateľov, budujte svoju osadu a zaobstarajte si politický vplyv na ceste za ziskom svojho miesta medzi bohmi v samotnej Valhalle.

VLASTNÁ SÁGA
Vďaka pokročilým RPG mechanikám môžete ovplyvniť vývoj vašej postavy a tým pádom utvárať svet okolo vás. S každým rozhodnutím, od politických aliancií cez bojovú stratégiu až k dialógom, budete sami strojcami svojej cesty ku sláve.

Assassins Creed: Valhalla - Ultimate Edition

INTUITÍVNY SÚBOJOVÝ SYSTÉM
Valhalla ponúkne nemilosrdný štýl boja vikingských bojovníkov, od boja s dvomi jednoručnými zbraňami, ako sú sekery či meče, alebo jednou zbraňou a štítom. Nepriateľom môžete utnúť hlavy, zabiť ich z diaľky alebo ich nepozorovane zabíjať svojimi skrytými čepeľami.

Assassin's Creed: Valhalla

OTVORENÝ SVET Z TEMNEJ DOBY

Od tajomných brehov Nórska sa vydáte do krásnych, ale nepriateľských kráľovstiev Anglicka. Viking z vás bude naplno, pretože nový Assassins Creed ponúkne všetko, čo k správnemu vikinskému životu patrí - rybárčenie, lovenie, hranie chlastacích hier a veľa ďalšieho.

ac valhalla

VELTE EPICKÝM NÁJAZDOM

Skrz celé Anglicko môžete útočiť na saské vojsko a pevnosti. Svoj klan povediete v bitkách, pri drancovaní nepriateľského územia a ulovenú korisť prinesiete späť svojim ľuďom.

valhalla

BUDUJTE SVOJU VLASTNÚ OSADU

Ak nebudete plieniť nepriateľské územia, čaká na vás výstavba a vylepšovanie vlastnej osady. Postavte si kasárne, kovárne, tetovacie salóny a ďalšie. Klan potrebuje nových členov a tie si zaraďte do svojej unikátnej družiny nájazdníkov, ktorú môžete zdieľať online so svojimi priateľmi, aby ju aj oni mohli použiť počas svojich nájazdov.

valhala

zdielaj na:

Video / Ukážka Assassins Creed: Valhalla - Limited Edition:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťDays Gone CZ (PS4)
Days Gone CZ (PS4)
52,99€
39,99€