GameExpres.sk
  Prihlásenie

Asterix & Obelix XXL Collection

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Asterix & Obelix XXL Collection
Kategória:dobrodruzne
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 59,99
Aktuálna cena : 47,99€

POPIS Asterix & Obelix XXL Collection:

V Asterix & Obelix XXL Collection nájdete všetky tri diely hernej série Asterix & Obelix XXL a budete sa tak môcť vydať na vážne dlhú výpravu po boku vašich obľúbených Galov! Spoznajte alebo si pripomeňte tieto tri slávne dobrodružstvá plné kancov, čarovných elixírov a pochopiteľne aj Rimanov. Staňte sa najodvážnejšími z Galov a držte statočne prápor odboja proti rímskym uchvatiteľom aj samotnému Caesarovi! Tento pamätihodný výlet do Asterixova sveta plný bláznivých súbojov si užijú ako tí najmenší, tak aj tí odrastenejší!

NAPRIEČ SVETOM

Každá hra prináša vlastný originálny príbeh pojednávajúci o radostiach i strastiach vašich obľúbených postáv - Panoramixa, Trubadixovi, Falbala aj ostatných dedinčanov. Spoločne s Asterixom a Obelixom vyrazte na bájne dobrodružstvo naprieč Galiou, Talianskom, Gréckom, Egyptom a ďalšími krajinami! Tešte sa na zábavné a dynamické súboje nabité akciou, v ktorých budete môcť mlátiť rímského legionára hlava nehlava. Prepínajte podľa ľubovôle medzi oboma hlavnými hrdinami a nájdite si herný štýl, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať!

ASTERIX & Obelix XXL: ROMASTERED
Pomôžte Asterixovi s Obelixom zachrániť dedinčanov unesených Caesarom a jeho armádou! Vychutnajte si zbrusu novú grafiku a vylepšenú hrateľnosť tejto remastrovanej verzie. Vyskúšajte štyri nové herné režimy, vrátane retro režimu, v ktorom môžete kedykoľvek prepnúť na pôvodnú grafiku.

ASTERIX & Obelix XXL 2
Druid Panoramix zradil dedinu a spolčil sa s Rimanmi! Príďte na kĺb tejto nečakanej zrade a cestou nezabudnite nabančit pár rímskym vojakom.

Asterix & Obelix XXL Collection (PS4)
ASTERIX & OBELIX XXL 3: THE CRYSTAL MENHIR
Spoznajte najnovšie dobrodružstvo Asterixa s Obelixom aj neuveriteľné schopnosti krištáľového Menhir! Na tejto výprave môžete dokonca využiť kooperatívny režim pre dvoch hráčov, ktorý vám umožní hrať spoločne v kruhu rodinnom alebo s priateľmi!

asterix

zdielaj na:

Video / Ukážka Asterix & Obelix XXL Collection:

video na YouTube

video na YouTube

Ďalšia video ukážka č.
TOVAR SKLADOM
zobraziť