GameExpres.sk
  Prihlásenie

Asterix & Obelix XXL2

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Asterix & Obelix XXL2
Kategória:akcia adventúra
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Asterix & Obelix XXL2:

Pri Toutatisovi! Nepodmaniteľní Galovia sú späť s novou video hrou! Viac ako 10 rokov po posledného vstupu na konzoly a PC, sa Asterix s Obelixom vracajú a sú v lepšej forme ako kedy predtým! Hra Asterix and Obelix XXL 2 je skvelým prepojením akcie a adventúry pre všetky vekové kategórie, ktoré prináša víťaznú kombináciu komédie a úderov.

HOR SA DO RÍMA
Kde sa však stratil Getafix? Druid s dlhou bradou sa stratil po zrade vlastných ľudí Júliovi Cézarovi. Galská dedina je pobúrená a chce sa dopátrať k pravde! Vždy pripravení bojovať, Asterix s Obelixom sú vyslaní do Ríma na misiu náčelníkom Vitalstatistixom. Tu nachádzajú nový zábavný park, Las Vegum, ktorý postavil slávny rímsky imperátor. Prečo? Čo skrýva Getafix?

Asterixa a Obelixa a budete skúmať Las Vegum. Zabudnúť nesmieme ani na verného spoločníka v psej podobe Idefixa, ktorý aj napriek svojej drobnej veľkosti bude obrovskou pomocou v zabíjaní vravu rímskych legionárov. A nebude jediným spojencom, tým ďalším nemenej dôležitým je slávny galský lektvar dodávajúci silu. Medzi Asterixom a Obelixom môžete plynulo prepínať a riešiť tak veľa hádaniek a prekážok, ktoré na vás po ceste čakajú.

Asterix & Obelix XXL2 je prístupný všetkým a je to poriadna zábavná. Ponúkne hŕbu referencií nielen na vlastný svet, ale aj na ostatné videoherne a popkultúrne univerza.

idefix

LEPŠÍ ZAKAŽDÝM
Remake je vzatý pekne od podlahy a celkový zážitok z hry je ďaleko lepší. Vylepšená grafika je oslavou komiksovej predlohy a hrateľnosť bola totálne prepracovaná, takže súboje s podlými Rimanmi je ešte väčšia zábava. Rovnako tak hra na novo obsahuje systém k vylepšeniu útokov a zručnosť nastaviť si špeciálne výzvy.

majestatix

zdielaj na:

Video / Ukážka Asterix & Obelix XXL2:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťNHL 20 CZ (PS4)
NHL 20 CZ (PS4)
63,99€
19,99€