GameExpres.sk
  Prihlásenie

Astro Bot Rescue Mission

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Astro Bot Rescue Mission
Kategória:akcia plosinovka
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 32,99€

POPIS Astro Bot Rescue Mission:

V tejto rozsiahlej dobrodružnej hre sa ujmete úlohy Astra, ktorý musí zachrániť svoju posádku a vďaka súprave PS VR sa ocitnete priamo uprostred všetkého diania. Buďte opatrný pri každom skoku a nezabudnite preskúmavať ... pri plnení nebezpečnej úlohy na vás čaká množstvo tajomstiev. Natiahnite sa, aby váš malý robotický kamoš mohol vykukovať spoza rohov, a vytvárajte cestičky, po ktorých môžete liezť. Životy členov Astrovej posádky sú vo vašich rukách, ale v ceste k nim vám stojí 20 misií plných smrtiacich pascí, nepriateľov a bossov.

NOVÁ PODOBA SKÁKAČIEK
Táto nebezpečná záchranná misia, ktorú si môžete zahrať so súpravou PlayStation VR, znamená úplne nový pohľad na skákačky. Záleží na každom pohybe. Zo svojho bezdrôtového ovládača DUALSHOCK 4 môžete na obrazovke vytvoriť veľa nástrojov, ktoré Astrovi prídu vhod: od vystreľovacích hákov a vodného dela po praky a smrtiace nindžovské hviezdice.

Astro Bot Rescue Mission

PORIADNA VÝZVA
Po dokončení hlavnej kampane si to budete môcť poriadne okoreniť a odomknúť si ďalších 26 úrovní s výzvami, ktoré dôkladne otestujú vaše zručnosti. Zbierajte hernú menu a zahrajte si minihru s drapákom. Môžete vyhrať rôzne ceny a z tých vytvoriť interaktívnu diorámu svojich predchádzajúcich dobrodružstiev.

0419_sony

zdielaj na:

Video / Ukážka Astro Bot Rescue Mission:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
Call of Cthulhu CZ (PS4)
Call of Cthulhu CZ (PS4)
46,99€
37,99€  
TOVAR SKLADOM
zobraziťFIFA 19 (PS4) + darček tričko
FIFA 19 (PS4) + darček tričko
59,99€
24,99€