GameExpres.sk
  Prihlásenie

Battlefield V - Deluxe Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Battlefield V - Deluxe Edition
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 61,50€

POPIS Battlefield V - Deluxe Edition:

Deluxe Edition OBSAHUJE
- hru Battlefield V
- predčasný prístup do hry (o 5 dni)
- 5 setov parašutistického vybavenia
- Special Assignments
- 20 Airliftov (jeden týždenne)

Battlefield V, ktorý sa vracia ku koreňom série do nikdy nevidenej časti druhej svetovej vojny. Čaká na vás skvelý multiplayer a módy ako rozsiahly Grand Operations alebo kooperatívne Combined Arms, alebo sa staňte svedkami vojnovej drámy vo War Stories, v hre pre jedného hráča odohrávajúca sa po celom svete.

NIKDY NEVIDENÁ TVÁR
Boje sú vedené v tých menej známych miestach a v obdobiach vojny. Tešiť sa môžeme na súboje v severnom Francúzsku na začiatku vojny a predohre dramatických udalostí u Dunkerku, alebo napríklad v nórskych horách.

Battlefieldu.

0419_EA

LEPŠÍ POHYB
Veľkou novinkou je fyzika jednotlivých postáv a ich pohyb po bojisku, opevneniach a reakcia napríklad na výbuchy. Sklzy sa dočkali zásadného vylepšenia, rovnako tak i skoky a úskoky, keď zo všetkých týchto pozícií je možné strieľať.

0319_ea

NEZNÁME PRÍBEHY
V hre pre jedného hráča sa švédske štúdio DICE snažilo nájsť príbehy, ktoré nie sú verejnosti bežne známe. A tak sa pozriete do nórskych hôr a budete bojovať o kontrolu nad dodávkami materiálu pre nukleárne zbrane, alebo sa pripojíte na front francúzskych koloniálnych jednotiek a ocitnete sa za nepriateľskou líniou v severnej Afrike.

0219_ea

zdielaj na:

Video / Ukážka Battlefield V - Deluxe Edition:

video na YouTube

Recenzie Battlefield V - Deluxe Edition:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Vrátit se zpět do druhé světové války považuji za dobrý krok, v dobovém zasazení sice zpět, v hratelnosti určitě vpřed. Stejně jako předešlý díl, i tento Battlefiled je kvalitní kousek, a i přes nepříliš povedený singleplayer, stojí za to tento díl hrát.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť