GameExpres.sk
  Prihlásenie

Bayonetta and Vanquish - 10th Anniversary Bundle Launch Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Bayonetta and Vanquish - 10th Anniversary Bundle Launch Edition
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Bayonetta and Vanquish - 10th Anniversary Bundle Launch Edition:

LAUNCH EDITION OBSAHUJE
- hru Bayonetta & Vanquish - 10th Anniversary Bundle 
- exkluzívny steelbookOslávte 10. výročie dvoch klasických kultových hier Bayonetta a Vanquish so špeciálnym balíčkom Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle, ktorý ponúkne tieto dve hry v 4K grafike a 60fps.

BAYONETTA
Zrodila sa nová akčná hrdinka - Bayonetta. Zažite počiatok tejto legendárnej série, nechajte sa pohltiť dramatickými súboji a zistite, že byť tým zlým môže byť dosť dobré. Očarujúca Umbra Witch povstáva z hlbín po viac ako pol tisícročí spánku bez akýkoľvek spomienok na svoju záhadnú minulosť a ihneď sa púšťa do boja s nespočetným množstvom nepriateľov s cieľom poskladať čriepky minulosti a zistiť tak pravdu o sebe samej.

Bayonetta & Vanquish - 10th Anniversary Bundle Launch Edition (PS4)

BOHATÝ ARZENÁL
Osvojte si bohatý arzenál zručností neohrozenej Bayonetty vrátane konverzie do rôznych zvieracích foriem, povolávanie démonov za pomoci svojich vlasov a precvičovanie umenia streľby. Koste a režte okolo seba a šľahajte plamene nad hordami nepriateľov v tomto neuveriteľne očarujúcom akčnom dobrodružstve.

bayoneta

VANQUISH
Obľúbená sci-fi strieľačka je späť. Preľudnená planéta Zem trpiaca nedostatkom zdrojov sa spolieha na solárne poháňanú vesmírnu kolóniu Providence. Akonáhle nad kolóniou násilne preberá kontrolu skupina vzbúrencov a jej technológie zneužije pre devastovanie miest, je na tebe ako špeciálne vycvičenom vesmírnom mariňákovi, aby si získal kolóniu späť.

vanqish

EXPERIMENTÁLNY ARZENÁL
Vybavený experimentálnym zbrojným systémom BLADE, ktorý umožňuje skenovať, kopírovať a ukladať presné kópie 3 existujúcich zbraní, musí agent organizácie DARPA menom Sam Gideon infiltrovať Providence, postaviť sa légiám technologicky vyspelých nepriateľov a vyradiť z prevádzky energetický prenášač ohrozujúce život na Zemi.

sega


zdielaj na:

Video / Ukážka Bayonetta and Vanquish - 10th Anniversary Bundle Launch Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťMafia Trilogy CZ (PS4)
Mafia Trilogy CZ (PS4)
54,99€
29,99€