GameExpres.sk
  Prihlásenie

Big Pharma Special Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Big Pharma Special Edition
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Big Pharma Special Edition:

BALENIE OBSAHUJE
- hru

- DLC "Marketing and Malpractice
- samolepky
- origami srdiečka

Čo keby ste mali moc zbaviť svet choroby, zlepšiť život miliónov ľudí, zmierniť utrpenie a uzdraviť chorých ... a poriadne si na tom namastiť kapsu? Ako riaditeľ vlastného farmaceutického konglomerátu túto moc máte vo svojich rukách. Použijete ju k dobru? Byť úplne altruistický nemusí byť práve ten najlepší obchodný plán. Nepohodlná pravda (neexistuje na to mastička?) Je taká, že niektoré lieky sú výnosnejšie než iné a že choroba je dobrá pre obchod.

NEVIDITEĽNÁ RUKA TRHU
Big Pharma je sčasti obchodný simulátor, sčasti logistická hádanka. Pracovať v laboratóriu na zdokonalení liekov je jedna vec, ale premeniť všetku tú vedu v tvrdú menu znamená prizvať k tomuto problému technickú a obchodnú myseľ. Továrenské priestory sú drahé a tie hogofogo nové aglomerátory a centrifúgy sa vedľa seba nie vždy pekne zmestia.

Big Pharma Special Edition

NIE STE V TOM SAMI
Konkurenčné korporácie, ktoré vás chcú vyhnať z odboru, majú vlastnú sadu liekov a liečebných metód. A potom je tu dynamický a premenlivý trh, čo znamená, že vaše úžasné lieky na prechladnutie a chrípku z minulej zimy sa nebudú predávať tak dobre teraz, keď udreli letné horúčavy. Kdeže mám ten opaľovací krém proti vráskam?

SIMULÁTOR LÉKÁRNY

zdielaj na:

Video / Ukážka Big Pharma Special Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť