GameExpres.sk
  Prihlásenie

Bravo Team

hra pre Playstation 4
 hra pre Playstation 4 Bravo Team
Kategória:akcia fps
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 17,99€

POPIS Bravo Team:

V intenzívnych prestrelkách arkádového štýlu, v ktorých musíte prijímať rýchle rozhodnutia, víťaz berie všetko. Ste uväznený na nepriateľskom území a so svojím spolubojovníkom ste úplne obkľúčení. Iba chladné uvažovanie aj uprostred bitky vás dostane až na koniec vašej misie. Chopte sa širokej škály brokovníc, pištolí a automatických zbraní, schovajte sa do krytu a postarajte sa o to, aby každá strela našla svoj cieľ.

PRESNE S OVLÁDAČOM AIM
Postarajte sa, aby ste mali v tejto hrôzostrašnej partizánskej vojne vďaka zameriavaciemu ovládaču PlayStation Aim vždy navrch. Vďaka presnej sledovacej technológii, ktorá prináša smrtiacu presnosť a vibračnú spätnú väzbu budete vtiahnutí do hry a pocítite každý výstrel.

Bravo Team TÍMOVO S PARŤÁKOM
Hlavnú úlohu hrá tímová spolupráca - či už sa vydáte do bitky s počítačom ovládaným spoluhráčom, alebo budete hrať online s kamarátom, udržíte sa o krok pred nepriateľmi jedine vtedy, ak budete spolupracovať. 

0419_sony

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Hra vyžaduje PlayStation VR

Video / Ukážka Bravo Team:

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť