GameExpres.sk
  Prihlásenie

Burnout Paradise Remastered

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Burnout Paradise Remastered
Kategória:zavodni
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 26,99
Aktuálna cena : 17,99€

POPIS Burnout Paradise Remastered:

Burnout Paradise je späť v podobe, v akej si ho musí zahrať každý fanúšik arkádových závodov. Titul ponúkne otvorený svet, hŕbu výziev, bohatý vozový park a predovšetkým nekončiacu zábavu. Okrem základnej hry dostanete všetkých šesť rozšírení vrátane jedného veľkého, ktoré pridáva nový svet Big Surf Island. Na PlayStation 4 Pro potom hra beží v rozlíšení 4k a 60 snímkach za sekundu.

PRESKÚMAJTE Paradise CITY
S vôňou páliacich sa pneumatík a za zvukov ohýbajúcich sa plechov sa vydajte na otvorené cesty Paradise City, v ktorom na vás čakajú rôzne skryté prekvapenia. Prebite sa až na výslnie v unikátnych závodoch a vďaka perfektnej znalosti mesta nájdite tú najrýchlejšiu cestu k cieľu a porazte tak súpera. Samozrejmosťou je i multiplayer, v ktorom môžete zničiť kamarátovo auto alebo s ním spojiť sily a zúčastniť sa online výziev.

Pravidlá cestnej premávky môžete Burnout Paradise Remastered hodiť za hlavu. Radary po celom meste merajú rýchlosť kvôli rekordom, nie pokutám! Búračky sú potom tiež hodnotené a fantázii sa medze nekladú.

0419_EA

DEFINITÍVNY ZÁŽITOK
Remaster prináša kompletnú hru so všetkým dodatočným obsahom s množstvom technických vylepšení pre lepší grafický zážitok a autenticitu. Na konzole PlayStation 4 hra beží v 1080p, na PlayStation 4 Pro potom vo 4K pri 60 snímkach za sekundu. 

0219_ea

zdielaj na:

Video / Ukážka Burnout Paradise Remastered:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť