GameExpres.sk
  Prihlásenie

Call of Duty: Modern Warfare + darček odznak frakcie - predobjednávka

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Call of Duty: Modern Warfare
Kategória:akce fps
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
25.10.2019
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

AKCIA :

K predobjednávke získate ako darček jeden odznak. Odznak Vám bude vybraný náhodne.

POPIS Call of Duty: Modern Warfare:

Stávky neboli nikdy vyššie! Preberte úlohu členov smrtiacej jednotky Tier One v dobrodružstve, ktoré bude mať vplyv na globálnu rovnováhu síl. Call of Duty: Modern Warfare pohltí fanúšikov neuveriteľne surovým, odvážnym a provokatívnym príbehom, ktorý prináša bezkonkurenčnú intenzitu a mení pohľad na modernú vojnu. Za hrou stojí legendárne štúdio Infinity Ward, ktoré sa rozhodlo vrátiť známe postavy a zamerať sa na kampaň pre jedného hráča.

BUDÚ TAM AJ DRONY?
V novej kampani si zažijete, aké to je bojovať spolu so špeciálnymi jednotkami ako z Európy, tak aj z blízkeho východu na bojisku modernej vojny. Príbeh má donútiť hráčov sa zamyslieť nad tým čo vlastne znamená a obnáša vojna v 21. storočí.

Call of Duty: Modern Warfare (PS4)

ZLOŽTE SI SVOJU JEDNOTKU

Call of Duty vás prevedie príbehom aj v online móde. Môžete si zahrať buď klasický multiplayer, alebo sa dať dohromady s kamarátmi a zahrať si niektorú z elitných operácií, ktorá padne na mieru všetkým, od začiatočníkov po ostrieľaných veteránov.

kotko

ROTA BRAVO VPRED
V online móde tiež nájdete nové možnosti ako bojovať. Chcete nepriateľov prekvapiť v noci? Potom vám rozhodne nesmie chýbať noktovizor a patričný arzenál zbraní, ktorý má teraz viac možností prispôsobenia než kedykoľvek pred tým. Tiež môžete otočiť výsledok celej bitky s klasickými aj úplne novými odmenami za Killstreaky.

codmw


zdielaj na:

Video / Ukážka Call of Duty: Modern Warfare:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť