GameExpres.sk
  Prihlásenie

Cars 3: Driven to Win

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Cars 3: Driven to Win
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Cars 3: Driven to Win:

Hra Cars 3: Driven to Win prinesie rozšírenie filmového príbehu prostredníctvom nového akčného dobrodružstva a zavedie vás do strhujúcich pretekov.

STARÍ ZNÁMI A AJ NOVÉ TVÁRE
Hra ponúkne viac než 20 prispôsobiteľných hrateľných postáv, a to vrátane populárnych hrdinov zo série Cars a tiež pretekárov novej generácie. Budete si môcť zvoliť medzi niekoľkými prostrediami, obsahujúce ikonické prostredia z filmu, ako napríklad Radiator Springs, alebo Florida International Speedway.

ZLEPŠOVANIE A ODMENY
Cars 3: Driven to Win ponúkne viac než 6 strhujúcich herných módov, vďaka ktorým si budete môcť osvojiť a zlepšiť svoje pretekárske schopnosti, ako je drift, turbo, jazda na dvoch kolesách, jazda cúvaním a ďalšie. Každý z unikátnych módov vám umožní odhaliť hlbšie herné mechanizmy a získať tak odmeny za svoje odborné znalosti.

SPOLOČNE PRI TV
Hru si budete môcť užiť spoločne so svojimi priateľmi, a to vďaka lokálnemu split-screen módu, ktorý umožní pripojiť vašu rodinu alebo priateľov do hry.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Cars 3: Driven to Win:

video na YouTube

Recenzie Cars 3: Driven to Win:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Nenechte se zmást hravým vizuálním zpracováním, Cars 3 jsou výzvou i pro zkušené závodníky. Už na střední obtížnost nedostanete nic zadarmo, a pokud máte k ruce další spoluhráče, připravte se na lité boje. Díky hravé grafice vás alespoň následná porážka nebude tolik mrzet.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť