GameExpres.sk
  Prihlásenie

Cities: Skylines - Parklife Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Cities: Skylines - Parklife Edition
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Cities: Skylines - Parklife Edition:

Cities: Skylines je doma na PC aj konzolách, na ktorých krásne upravené ovládanie. Zahrajte si najlepšiu mestskú budovateľskú stratégiu súčasnosti v novej edícii s rozšírením Parklife.

PARKLIFE EDITION OBSAHUJE
- základnú hru Cities: Skylines
- rozšírenie Parklife
- rozšírenie After the Dark


BUDOVANIE S RADOSŤOU
Cities: Skyline rozširuje nadšenie a ťažkosti z budovania, respektíve starostovania skutočného mesta o nové prvky a zároveň rozširuje etablované funkcie budovateľských stratégií. Vďaka tomu, že za ňou stoja tvorcovia série Cities in Motion, sa hra môže pochváliť plne funkčným systémom mestskej dopravy.

ŠTVRTE A NARIADENIA
Vyžeňte ťažkú dopravy z centra, zariaďte verejnú dopravu zadarmo na nábreží alebo napríklad zakážte zvieratá na predmestí. Toto je vaše mesto a môžete si s ním robiť, čo sa vám len zapáči. Budujte mesto po štvrtiach, aby ste ľahko určili lokálne pravidlá a každej štvrti dodali unikátnu atmosféru.

DATADISK Parklife
V novom rozšírení Parklife môžete svoje mesto oživiť zábavnými parkmi, prírodnými rezerváciami, mestskými parkmi a zoologickými záhradami a vdýchnuť život prázdnej krajine v okolí vášho mesta. Parklife pridáva nové spôsoby hrania, predovšetkým za zmienku stojí nový nástroj pre zónovanie parkov a zvyšovanie hodnoty pozemkov s parkmi. Samozrejmosťou sú potom nové mapy, ktorých je celkom päť a kopu ďalších drobných vecí, ktoré postupne budete objavovať.

zdielaj na:

Video / Ukážka Cities: Skylines - Parklife Edition:

video na YouTube

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť