GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dakar 18 - Day 1 Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Dakar 18 - Day 1 Edition
Kategória:simulator auta rally
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

AKCIA : DLC BONUS

Jezdec Ari Vatanen a jeho slavný Peugeot 205 Turbo 16.

POPIS Dakar 18 - Day 1 Edition:

Pretekajte cez 6500 míľ na motorkách, offroadových nákladiakoch a špeciálnych rallye autách naprieč najťažšími pretekárskymi podmienkami na svete v populárnom závode Rallye Paríž-Dakar.

NEEXISTUJÚCE LIMITY
Dakar 18 nie je o vopred vytýčenej trati, ale o 12 000 kilometroch štvorcových naprieč Peru, Bolíviou a Argentínou, kde neexistujú takmer žiadne obmedzenia. Čaká vás celkom 14 častí pretekov z Limy do Córdobby.

Dakar
Realistická grafika terénu je dosiahnutá predovšetkým vďaka prevodu satelitných snímok a ich transformáciou do herného terénu. Tešiť sa tiež môžete na oficiálnu licenciu výrobcov, náhodne menujme Peugeot, KTM, Honda, Yamaha, Mini, Renault a Mitsubishi. Rovnako tak sa dočkáme aj reálnych pretekárov, napríklad Sama Sunderlanda, Carlosa Sainza či Sebastiana Loeba.

Dakar 2018, ktoré vás prevedú skrz neskutočnú krajinu, v ktorej sa môžete voľne pohybovať. Dostanete sa k cieľu bez toho, aby ste sa stratili? Cestu vám môže skomplikovať simulácia času a počasia, pretože môžete napríklad uviaznuť na pravé poludnie, na rozpálenom slniečku v piesku alebo v noci v ťažkom daždi v bahne.

18BF_playman


zdielaj na:

Video / Ukážka Dakar 18 - Day 1 Edition:

video na YouTube

Recenzie Dakar 18 - Day 1 Edition:

Recenzie na Zing.cz » (40%)
První pokus studia o vlastní závodní hru má sice velký potenciál do budoucna, jenže zejména absence zkušeností jinak slibný Dakar 18 zařazuje až na úplný chvost svého žánru.
TOVAR SKLADOM
zobraziťRatchet & Clank (PS4)
Ratchet & Clank (PS4)
17,99€
12,99€