GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dakar 18 - Day 1 Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Dakar 18 - Day 1 Edition
Kategória:simulator auta rally
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

AKCIA : DLC BONUS

Jezdec Ari Vatanen a jeho slavný Peugeot 205 Turbo 16.

POPIS Dakar 18 - Day 1 Edition:

Pretekajte cez 6500 míľ na motorkách, offroadových nákladiakoch a špeciálnych rallye autách naprieč najťažšími pretekárskymi podmienkami na svete v populárnom závode Rallye Paríž-Dakar.

NEEXISTUJÚCE LIMITY
Dakar 18 nie je o vopred vytýčenej trati, ale o 12 000 kilometroch štvorcových naprieč Peru, Bolíviou a Argentínou, kde neexistujú takmer žiadne obmedzenia. Čaká vás celkom 14 častí pretekov z Limy do Córdobby.

Dakar
Realistická grafika terénu je dosiahnutá predovšetkým vďaka prevodu satelitných snímok a ich transformáciou do herného terénu. Tešiť sa tiež môžete na oficiálnu licenciu výrobcov, náhodne menujme Peugeot, KTM, Honda, Yamaha, Mini, Renault a Mitsubishi. Rovnako tak sa dočkáme aj reálnych pretekárov, napríklad Sama Sunderlanda, Carlosa Sainza či Sebastiana Loeba.

Dakar 2018, ktoré vás prevedú skrz neskutočnú krajinu, v ktorej sa môžete voľne pohybovať. Dostanete sa k cieľu bez toho, aby ste sa stratili? Cestu vám môže skomplikovať simulácia času a počasia, pretože môžete napríklad uviaznuť na pravé poludnie, na rozpálenom slniečku v piesku alebo v noci v ťažkom daždi v bahne.

18BF_playman


zdielaj na:

Video / Ukážka Dakar 18 - Day 1 Edition:

video na YouTube

Recenzie Dakar 18 - Day 1 Edition:

Recenzie na Zing.cz » (40%)
První pokus studia o vlastní závodní hru má sice velký potenciál do budoucna, jenže zejména absence zkušeností jinak slibný Dakar 18 zařazuje až na úplný chvost svého žánru.
TOVAR SKLADOM
zobraziťMadden NFL 19 (PS4)
Madden NFL 19 (PS4)
59,99€
44,99€