GameExpres.sk
  Prihlásenie

Darksiders: Genesis

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Darksiders: Genesis
Kategória:rpg akcia
Odporúčaný vek:od 16 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Darksiders: Genesis:

Darksiders: Genesis je akčná adventúra s prvkami RPG, v ktorej si musíte prebiť cestu skrz hordy démonov, anjelov a všetkým medzi tým na ceste do Pekla a späť. Vašimi vernými protivníkmi sú pištole a meče. Genesis dáva nahliadnuť hráčom do sveta Darksiders pred prvou hrou a predstavuje štvrtého jazdca Apokalypsy menom Strife.

ROVNOVÁHA
Od úsvitu stvorenia Rada udržiavala rovnováhu naprieč existenciou. Jej rozkazy vykonávajú jazdci čiže Nefilim (silné bytosti zrodené z neprirodzeného zväzku anjelov a démonov), ktorí prisahali vernosť Rade a získali nesmiernu moc. Táto moc však nebola zadarmo: Jazdci dostali rozkaz pomocou tejto novo nadobudnuté sily vybiť zvyšok svojho druhu. Nasledovala krvavá bitka o Eden, v ktorej Jazdci, stále v zajatí vôle Rady, ostatných Nefilim zničili.

Darksiders: Genesis

KONŠPIRÁCIA
War a Strife, ktorí sa stále spamätávali z udalostí v Edene, dostali novú úlohu - Lucifer, tajomný a podlý kráľ démonov, snuje plány na narušenie rovnováhy tým, že prepožičia moc vládcom démonov v celom Pekle. War a Strife musia týchto vládcov uloviť, získať informácie a nakoniec sa prebojovať spletitou démonickou konšpiráciou, ktorá hrozí, že navždy naruší rovnováhu a zničí celé Stvorenie.

hack n slash

NOVÝ POHĽAD
Zbrane budú žeravieť a meče sekať na všetky strany. Genesis ponúkne hráčom prvý pohľad na svet Darksiders pred udalosťami prvého dielu a zároveň predstaví nového Jazdca, ktorým bude Strife (Spor). Hra sa zároveň mení na akčnú RPG adventúru, podobnú klasikám ako je napríklad Diablo.

hack'n'slash

zdielaj na:

Video / Ukážka Darksiders: Genesis:

video na YouTube

Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťTetris Effect (PS4)
Tetris Effect (PS4)
47,99€
29,99€