GameExpres.sk
  Prihlásenie

Desperados III - Collectors Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Desperados III - Collectors Edition
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 97,99
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Desperados III - Collectors Edition:

OBSAH BALENIA
COLLECTOR'S EDITION OBSAHUJE
- hru Desperados III
- oficiálny soundtrack
- artbook
- 8 pohľadníc
- hraciu skrinku s otočnou vymeniteľnou figúrkou
- 5x vymeniteľná figúrka (cca 16 cm)
- prémiové balenieDesperados III je moderná taktická hra v reálnom čase, zasadená do drsného prostredia Divokého západu. Ovládate otrhanou družinu, z ktorej sa stáva vysoko funkčná skupina nepravdepodobných hrdinov a hrdiniek. Veľmi odlišné osobnosti majú so spoluprácou spočiatku problém, ale nakoniec spoja sily a svoje charakteristické schopnosti a postaví sa zdanlivo lepšiemu súperovi. Desperados, ktoré prenasledujú nemilosrdní zbojníci a skorumpovaní muži zákona, musia zakaždým zvrátiť priebeh bitky vo svoj prospech. Legendárna taktická stratégia je tu s tretím dielom!

ELIMINOVAŤ NEPRIATEĽA 
Na dramatickEJ výprave naprieč USA a Mexikom zo 70. rokov 19. storočia sa tím stretne s neuveriteľne veľkou presilou a bude musieť prekabátiť výrazne početnejšie gangy. V rámci úlohy vystopovať úhlavného nepriateľa a zhatiť plány neľútostného korporátneho magnáta sa pätica odlišných postáv musí spoľahnúť na širokú škálu schopností, aby infiltrovala, špehovala, sabotovala, unikala, kradla, unášala, vraždila, vyhadzovala všetko možné do povetria ... a keď všetko ostatné zlyhá, prehovoria zbrane.

Desperados III - Collectors Edition

NAČASOVANIE JE KĽÚČ

Ovládajte až päť vyhnancov a nepozorovane znížte počet nepriateľov pomocou smrtiacich schopností. Každá misia ponúka veľký počet rozmanitých riešení a ciest, kedy sa vďaka starostlivému plánovaniu a dokonalému načasovaniu môžete zbaviť zdanlivo neprekonateľnej presile. Užite si atmosféru klasického Divokého západu vďaka lokalitám, ako sú mestá v divočine, púštne kaňony, močiare okolo Mississippi, rastúce moderné mestá a veľa ďalších - to všetko vo dne aj v noci.

western

HERNÝ ŠTÝL JEN NA VÁS
Porazte nepriateľov pomocou smrtiacich aj nesmrtonosných možností, zakrádanie aj akčných zbraní a prispôsobte hru svojmu hernému štýlu vďaka rôznym nastaveniam obtiažnosti a špeciálnym výzvam pre vyššiu znovu hrateľnosť.

strategie z divokého závodu

zdielaj na:

Video / Ukážka Desperados III - Collectors Edition:

video na YouTube

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť