GameExpres.sk
  Prihlásenie

Destiny 2 + darček STEELBOOK

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Destiny 2
Kategória:akčná FPS
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 15 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

AKCIA :

POPIS Destiny 2:

Od autorov série Halo a Destiny prichádza očakávané pokračovanie on-line strielačky, ktorá vás vezme na epickú cestu naprieč solárnym systémom. Môžete sa tešiť na všetko čo sa vám tak páčilo v pôvodnej hre plus množstvo obsahu navyše.

BRÁŇTE NÁŠ DOMOV
Posledné bezpečné mesto na domovskej planéte ľudí bolo zničené pod drvivou inváziou síl vedených Ghaulom, veliteľom brutálnej Červenej légie. Strážcom dochádzajú sily a tí čo prežili sú nútení utiecť. Vydáte sa do tajomných, nepreskúmaných svetov našej slnečnej sústavy, objavíte arzenál zbraní a nové bojové schopnosti. Aby ste porazili Červenú légiu a mohli čeliť samotnému Ghaulovi, je nutné zjednotiť hrdinov, ktorí prežili a spoločne sa postaviť zlu a brániť váš domov.

STRHUJÚCE ROZPRÁVANIE
Destiny 2 je evolúciou veľmi oceňovaného prvého dielu. Úplne nový strhujúci príbeh ponúka vzrušujúce zážitky pre nových hráčov aj veteránov. Jedinečná kombinácia filmového rozprávania dobrodružstva pri jednom hráčovi ale aj kooperatívne či kompetitívne hry sú niečo čo okúzlilo milióny hráčov prvého dielu. Je iba na vás či povoláte svojich kamarátov alebo sa za dobrodružstvom vydáte sami.

MNOHO AKTIVÍT
Destiny 2 ponúka ešte viac aktivít v hre než prvý diel. Typov úloh je dostatok a mnoho z nich bude mať svoj uzavrený príbeh. K dispozícii potom budú štyri nové dych berúce svety na preskúmanie

NOVÉ HRAČKY
Ako Strážci ľudstva ste obrancami posledného bezpečného mesta na zemi vylepšený svetlom Cestovateľov. Postupom času si ich môžete upraviť podľa svojho obrazu od vzhľadu až po spôsob boja. Vybavíte sa jedinečnými zbraňami a zbrojou z úplne novej škály vybavenia. Destiny 2 ponúka nové triedy a podtriedy zbraní, zbrojí a ďalšie vecičky.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4, vyžaduje pripojenie k internetu a predplatné v službe PlayStation Plus!

Video / Ukážka Destiny 2:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Destiny 2:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Destiny 2 není dokonalou hrou, ale v rámci konkurence předvádí skvělý výkon. Nepřináší mnoho novinek, nabízí ale vyladěnou hratelnost, velké množství vybavení, které volá po objevení, a především obrovský, živý a pestrobarevný svět, který vtáhne na desítky a možná i stovky hodin.
Recenzie na Zing.cz » (40%)
Tak takhle tedy ne! Nejenom že DLC předvádí neoblíbené „za hodně peněz málo muziky“, ještě je natolik drzé, že hráčům sebere část původní hry, pokud si Curse of Osiris nepořídí. Jedinou světlou stránkou je nakonec velmi dobře zvládnuté rozšíření raidu, rozhodně jsme ale čekali něco lepšího.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť