GameExpres.sk
  Prihlásenie

Devil May Cry 5

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Devil May Cry 5
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:

AKCIA :

POPIS Devil May Cry 5:

Uplynuli roky od doby, kedy pekelní démoni prvýkrát vkročili na tento svet, ale teraz začala nová démonická invázia a poslednou nádejou ľudstva sa stávajú 3 osamelí lovci démonov, každý s radikálne odlišným herným štýlom. Spojení vierou a smädom po pomste sa budú musieť títo lovci postaviť svojim démonom, ak chcú prežiť.

NÁVRAT LEGENDY
Séria, v rámci ktorej sa predalo viac ako 16 miliónov hier, sa vracia na čele s pôvodným režisérom menom Hideaki Itsuno. Démonická invázia začala so semenami démonického stromu, ktorý sa zakorenil v meste Red Grave City. Prenikanie pekelných síl upúta pozornosť mladého lovca démonov Nera - Danteho spojenca.

Devil May Cry 5

NEUTÍCHAJÚCA AKCIA
Hra ponúkne celkom 3 hrateľné postavy a každá z nich prináša radikálne odlišný herný štýl. Hráči sa môžu tešiť na fotorealistický dizajn postáv, oslňujúcu prácu so svetlom a efekty prostredia, a to všetko vďaka RE enginu od spoločnosti Capcom.

E318

DÉMONICKÁ INVÁZIA NA POSTUPE
Bojujte s epickými bossmi v adrenalínom naplnených súbojoch naprieč rozľahlým Red Grave City. Nero, jeden z hlavných protagonistov série a nositeľ krvi Sparda, mieri do Red Grave City, aby spoločne so svojou priateľkou Nico čelil prudkému útoku neľútostných démonov.

dmc 5

zdielaj na:

Video / Ukážka Devil May Cry 5:

video na YouTube

Recenzie Devil May Cry 5:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Chyběl krůček a mohli jsme zde mít budoucí kultovní klenot. I tak bych však dlouho neváhal a dal Devil May Cry 5 šanci. S velkou pravděpodobností budete potěšeni. A pokud jste nováčkem v sérii, tak se nemáte čeho bát, lepší příležitost na seznámení se sérií už možná nebude.PS: Fanoušci série a japonských ujetostí si můžou přidat bodík navíc.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťNioh 2 (PS4) + DLC
Nioh 2 (PS4) + DLC
54,99€
37,99€