GameExpres.sk
  Prihlásenie

DiRT Rally 2.0 - Deluxe Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 DiRT Rally 2.0 - Deluxe Edition
Kategória:simulator zavody
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 72,99€

POPIS DiRT Rally 2.0 - Deluxe Edition:

Deluxe Edition OBSAHUJE
- Porsche 911 RGT Rally Spec
- Upgraded 'My Team' Starter Cars
- štvordňový prednostný prístup
- 5 predtým odomknutých vozidiel: Ford Escort Mk II / Lancia Stratos / Subaru Impreza 1995 / AUDI Šport Quattro S1 E2 / Ford Fiesta OMSE SuperCar Lite
- tiež obsahuje DiRT Season 1 a DiRT Season 2

DiRT Rally 2.0 nabáda k tomu sadnúť za volant najsilnejších terénnych vozidiel, vyjsť na tie nejikonickejšie rallye trasy na planéte a celý čas mať na pamäti, že hoci len najmenšia chybička vás môže stáť koniec pretekov. Pretekať v dlho očakávanej hre môžete ako sami, tak aj v online módoch a pravidelných výzvach.

INŠTINKTY
Na trati vám nezostáva nič iné, než sa spoľahnúť na svoje inštinkty, pretože DiRT Rally 2.0 je ten najviac na off-road orientovaný simulátor, ktorý doteraz vyšiel. Nového je tu mnoho - od autentického jazdného modelu, cez výber pneumatík a degradácie povrchu. Prežeňte sa so svojim autom po reálnych tratiach na Novom Zélande, Argentíne, Španielsku, Poľsku, Austrálii či USA a to len so svojím kopilotom a inštinktmi.

Rallycross, vrátane licencovaných Supercars. Vybudujte svoj tím, autá a jednotlivé stratégie na daný závod v režime kariéry alebo v online prostredí. Vaše auto si môžete vyladiť presne podľa svojich požiadaviek a pripraviť ich na akékoľvek nástrahy, ktoré si dômyselné trate nachystajú.

dirt rally 2.0

BOHATÁ GARÁŽ
K dispozícii budete mať cez 50 tých najsilnejší off-roadových vozidiel, ktoré boli postavené. A to nielen tie moderné, ale aj historické, od Subaru Imprezy z roku 1995, VW Polo GTI R5, Nissan Datsun 240Z, Audi Quattro S1 E2 a Audi S1 EKS RX quattro.

dirt rally

zdielaj na:

Video / Ukážka DiRT Rally 2.0 - Deluxe Edition:

video na YouTube

Recenzie DiRT Rally 2.0 - Deluxe Edition:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
S převahou nejpečlivější a nejreálnější rallye jízda současnosti, ale toho obsahu mohlo být daleko více.
Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťNHL 19 CZ (PS4)
NHL 19 CZ (PS4)
59,99€
44,99€