GameExpres.sk
  Prihlásenie

DiRT Rally 2.0 - Game of the Year Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 DiRT Rally 2.0 - Game of the Year Edition
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS DiRT Rally 2.0 - Game of the Year Edition:

Game of the Year Edition OBSAHUJE
- základnú hru Dirt Rally 2.0
- sezónu 1-4 vrátane dodatočných 24 áut a 12 lokácií
- obsah od Colina McRae:
- 40 náročných scénárov založených na tridsaťročnej kariére Colina McRae.
- Nová lokácia: Perth a Kinross v Škótsku
- SUBARU Impreza S4 Rally
- SUBARU Legacy RSDiRT Rally 2.0 nabáda k tomu sadnúť za volant najsilnejších terénnych vozidiel, vyjsť na tie nejikonickejšie rallye trasy na planéte a celý čas mať na pamäti, že hoci len najmenšia chybička vás môže stáť koniec pretekov. Pretekať v dlho očakávanej hre môžete ako sami, tak aj v online módoch a pravidelných výzvach.

INŠTINKTY
Na trati vám nezostáva nič iné, než sa spoľahnúť na svoje inštinkty, pretože DiRT Rally 2.0 je ten najviac na off-road orientovaný simulátor, ktorý doteraz vyšiel. Nového je tu mnoho - od autentického jazdného modelu, cez výber pneumatík a degradácie povrchu. Prežeňte sa so svojim autom po reálnych tratiach na Novom Zélande, Argentíne, Španielsku, Poľsku, Austrálii či USA a to len so svojím kopilotom a inštinktmi.

OFICIÁLNE LICENCIE
Závodiť môžete na ôsmich oficiálnych okruhoch FIA Rallycross, vrátane licencovaných Supercars. Vybudujte svoj tím, autá a jednotlivé stratégie na daný závod v režime kariéry alebo v online prostredí. Vaše auto si môžete vyladiť presne podľa svojich požiadaviek a pripraviť ich na akékoľvek nástrahy, ktoré si dômyselné trate nachystajú.

0519_soa

BOHATÁ GARÁŽ
K dispozícii budete mať cez 50 tých najsilnejší off-roadových vozidiel, ktoré boli postavené. A to nielen tie moderné, ale aj historické, od Subaru Imprezy z roku 1995, VW Polo GTI R5, Nissan Datsun 240Z, Audi Quattro S1 E2 a Audi S1 EKS RX quattro.

dirt rally 2.0

zdielaj na:

Video / Ukážka DiRT Rally 2.0 - Game of the Year Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť