GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dont Starve (Mega Pack)

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Dont Starve (Mega Pack)
Kategória:adventúra
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 24,99€

POPIS Dont Starve (Mega Pack):

Populárna survival hra v kompletnom balení so všetkými DLC. Čaká vás nekompromisný prieskum sveta a hra o prežitie. Žiadne pokyny. Žiadna nápoveda. Žiadna pomocná ruka. Začínate s ničím a aby ste prežili, musíte vyrábať, loviť, skúmať, farmáriť a bojovať.

DONT STARVE
Dont Starve je hra o prežitie v nekompromisnej divočine plná vedy a mágie. Hráte za Wilsona, neohrozeného gentlemanského vedca, ktorého chytil do pasce istý démon a preniesol ho do záhadného divokého sveta. Wilson sa musí naučiť využívať nové prostredie a jeho obyvateľov, pokiaľ bude chcieť utiecť a nájsť cestu späť domov. Vstúpte do cudzieho a neprebádaného sveta plného divných zvierat, nebezpečenstva a prekvapení. Zhromažďujte suroviny na výrobu predmetov a stavbu budov, ktoré zodpovedajú vášmu štýlu prežívania.

DONT STARVE TOGETHER
Dont Starve Together je samostatné rozšírenie pre viacerých hráčov pre úspešnú hru o prežitie v divočine, Dont Starve. Spolupracujte s kamarátmi v súkromnej hre, alebo zariskujte s cudzincami online. Spojte sily s ostatnými hráčmi a prežite v krutom prostredí, alebo skúste prežiť na vlastnú päsť.

DLC REIGN OF GIANTS
Reign of Giants je rozšírenie, ktoré do hry pridáva nové postavy, ročné obdobia, zvieratá a ďalšie výzvy. Celý svet je ešte väčší a krutejší!

DLC SHIPWRECKED
Vyrobte si loď a vyplávajte za dobrodružstvom! Shipwrecked je rozšírenie pre jedného hráča do hry Dont Starve, kde sa Wilson ocitne sám na tropickom ostrove. Musí sa naučiť prežiť novým spôsobom vo svojom novom prostredí plnom nových zvierat a ročných období. Hľadajte nové zdroje jedla a pomocou receptov vyrábajte nové nástroje, ktoré vám pomôžu prežiť na týchto krutých ostrovoch.

MEGA PACK OBSAHUJE:
- Hru Dont Starve
- Rozšírenie Dont Starve Together
- DLC Dont Starve: Reign of Giants
- DLC Dont Starve: Shipwrecked

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Dont Starve (Mega Pack):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťinFamous: Second Son (PS4)
inFamous: Second Son (PS4)
17,99€
14,99€