GameExpres.sk
  Prihlásenie

DOOM (UAC edition)

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 DOOM (UAC edition)
Kategória:akce 3D horor
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 23,99€

POPIS DOOM (UAC edition):

DOOM je späť a vracia sa ku svojim koreňom. Rýchla, brutálna a extrémne chytľavá strielačka, bez zbytočného balastu okolo. Desiví démoni, neuveriteľne deštrukčné zbrane a rýchly pohyb postavy, sľubujú presne tú intenzívnu strielačku..

Edícia DOOM UAC pack obsahuje:
- hru DOOM
- príručku UAC handbook
- 2 nášivky
- plagát 

MASAKER NA MARSE
Prišli ste sem z jediného dôvodu. Obrí výskumný komplex na Marse, Union Aerospace Corporation (UAC), je napadnutý pekelnými démonmi, ktorí sa neprišli len porozprávať. Ako starý dobrý DOOM výsadkár tak máte jedinú úlohu. Zabiť ich všetkých!

NEĽÚTOSTNÁ KAMPAŇ
Nenájdete tu žiadne krytie za stĺpom, alebo doplňovanie zdravia schovávaním sa pod stolom. Na tieto veci vopred zabudnite. Miesto toho zoberte svoj arzenál, vrátane legendárnej dvojhlavňovej brokovnice, alebo BFG a choďte tých démonov poriadne zmasakrovať! Prepracovanejší boj na blízko a brutálne popravy, sa postarajú o neuveriteľne krvavé scény.

DOOM (UAC edition)

OLD-SCHOOL MULTIPLAYER
Rozstrieľajte svojich kamarátov v klasickom multiplayeri zo starej školy. Rýchla arénová akcia, kde nie je čas na nejaké taktizovanie. Zabi, lebo budeš zabitý! Nájdete tu ako klasické herné módy, tak aj množstvo nových. Svoju postavu si budete môcť namixovat zo sady rôznych schopností, zbraní a unikátnych power upov, ako napríklad premena v démona.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI
V hre nájdete tiež SnapMap - všemocný, ale jednoducho použiteľný editor vlastných úrovní. I bez znalostí level dizajnu sa budete môcť jednoducho vrhnúť do tvorby vlastných máp. Upravíte si ich podľa seba, alebo úplne zmeníte hrateľnosť, alebo vytvoríte vlastné nové herné módy. Svoj výtvor si môžete ihneď zahrať a podeliť sa o neho s kamarátmi. Všetko priamo v hre a s pár tlačidlami.

vianoce17

Hlavné rysy :

  • Klasická príbehová kampaň s ikonickými zbraňami, vylepšeniami a novými pohybmi pre boj zblízka
  • Multiplayer - preverené rýchle boje v arénach ala id soft s tradičnými aj novými hernými módmi
  • DOOM SnapMap - editor úrovní, vďaka ktorému si môže herná komunita vytvárať a hrať množstvo ďalších úrovní.

zdielaj na:

Video / Ukážka DOOM (UAC edition):

video na YouTube

Recenzie DOOM (UAC edition):

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Z restartu Dooma se vyklubala překvapivě kvalitní singleplayerová střílečka, kterou doplňuje nepříliš kvalitní multiplayer a vynikající editor map a úrovní. Pokud máte chuť na svižnou krvavou akci připomínající staré časy nebo se chcete pustit do intuitivní tvorby vlastních projektů, nový Doom je něco, co byste za žádnou cenu neměli minout. Legenda je zkrátka zpět ve skvělé formě a kromě multiplayeru ji nic nestahuje do pekel nebo jiných démonických končin.
TOVAR SKLADOM
zobraziťNHL 19 CZ (PS4)
NHL 19 CZ (PS4)
59,99€
44,99€