GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dragon Quest Heroes II

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Dragon Quest Heroes II
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Dragon Quest Heroes II:

Pokračovanie akčného RPG prináša novú skupinku postáv, ktoré predstavujú rozličných hrdinov z celej série Dragon Quest. Pokojný svet, kde žijú v mieri príšery a ľudia je opäť narušený a svet je tak na pokraji vojny.

KREHKÝ MIER
Kedysi v dávnych dobách sužovala svet jedna dlhá a príšerná vojna. A keď táto strašná vojna konečne skončila, ľudia slávnostne prisahali, že už nikdy nebudú znovu bojovať. Svet bol tak rozdelený na 7 ríš a mier pretrvával mnoho rokov.

SVET V CHAOSE
Jedného dňa ale došlo k narušeniu starého poriadku a celý svet sa ocitol v chaose. Dvojčatá Lazarel a Teresa sa musia vydať na ďalekú cestu do Accordie, aby sa stretli s najvyšším panovníkom Siedmich kráľovstiev a našli tak riešenie situácie a priviedli na svet znovu mier.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Dragon Quest Heroes II:

video na YouTube

Recenzie Dragon Quest Heroes II:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Dragon Quest Heroes II je skvělá hra. Bere si všechno dobré z první hry a ještě to znásobuje. Zároveň tady máme stále Warriors principy, ale lépe okořeněné odkazem Dragon Questu a s promyšlenějšími RPG systémy. Pokud vám nevadí trochu zvláštní vzhled série a máte chuť pozabíjet desetitisíce komicky vypadajících nepřátel, investujte do hry jak finance, tak čas. Zkrátka rozhodně nepřijdete.
TOVAR SKLADOM
zobraziť