GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dungeons 3 (Extremely Evil Edition)

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Dungeons 3 (Extremely Evil Edition)
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 46,99€

POPIS Dungeons 3 (Extremely Evil Edition):

Dungeons 3 EXTREMELY EVIL EDITION OBSAHUJE:
- hru Dungeons 3
- jedinečné DLC Throne Room
- originálnu podtácku Dungeons
- digitálny soundtrack

V treťom diele Dungeons sa Pánovi jaskyne úspešne podarilo zjednotiť sily zla a vybudoval korene svojej temnej ríše. A toho priviedlo k ďalšiemu kroku jeho diabolského plánu: k rozmachu! Dungeons 3 bude väčšie, krajšie a v každom ohľade vylepšenie oproti obľúbeným predchodcom.

ZBAVTE SA DOBRÁKOV
Vďaka tomu, že zlákal temnú elfskú princeznú Thalyu, aby sa stala jeho vrchnou poručníčkou, objavil Pán jaskyne spôsob, ako riadiť dobyvateľské ťaženie zo svojho podzemného úkrytu. Thalya sa za podpory zjednotených síl zla postaví do prednej línie a hráči budú musieť použiť každý trik v rukáve, aby tých dobromilov z povrchu premohli raz a navždy!

Dungeons 3 je doteraz ten najväčší, najlepší a najzlejší simulátor dungeonov a naviac obsahuje kompletne prerobený strategický režim v reálnom čase vo svete na povrchu.

zdielaj na:

Video / Ukážka Dungeons 3 (Extremely Evil Edition):

video na YouTube

Recenzie Dungeons 3 (Extremely Evil Edition):

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Realmforge Studios navázali na úspěšný druhý díl Dungeons a přináší nenáročnou zábavu v nádherném grafickém provedení, kterou zvládnou i začátečníci v žánru RTS. Skromné taktické možnosti možná zklamou hardcore hráče, ale na oplátku si mohou jejich srdce získat humorným pojetím celého titulu.
TOVAR SKLADOM
zobraziť