GameExpres.sk
  Prihlásenie

EA Sports UFC 2

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 EA Sports UFC 2
Kategória:sport
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS EA Sports UFC 2:

EA Sports™ UFC® 2 prináša vylepšené stvárnenie postáv a ich animácie, pridáva nový systém Knockout Physics a autentické herné prvky a znovu pozýva všetkých bojovníkov, aby vstúpili do klietky a zažili realistické pocity zo zakončenia duelu.

Na svoje si prídu všetci fanúšikovia tohto športu, nech už ide o 5 nových herných režimov, vylepšená kariéra, ktorá po prvýkrát v histórii série UFC® umožní tvorbu ženských postáv, alebo nový systém Title Chase pre Online Championships. Bez ohľadu na typ bojovníka, nájdete režim, ktorý sadne vášmu štýlu hry. Zakončite duel drvivým K.O. v novom móde KO, dajte dohromady tím šampiónov v režime UFC Ultimate Team, alebo pomocou nástroja Custom Event Creator zorganizujte veľkolepú akciu. EA Sports UFC 2 má čo ponúknuť všetkým fanúšikom tohto športu.

A nesmieme zabudnúť ani na širokú ponuku tipov a nástrojov pre zvládnutie nástrah MMA. Chcete bojovať ako profíci? Trénujte napríklad v telocvični v režime Practice, alebo sa riaďte vizuálnou nápovedou Grapple Assist, ktorá vám v priebehu hry poradí, ako strhnúť protivníka na zem a donútiť ho vzdať zápas.

EA SPORTS UFC 2 ponúka autentický, prepracovaný a strhujúci herný zážitok vo všetkých smeroch.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka EA Sports UFC 2:

video na YouTube

Recenzie EA Sports UFC 2:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Vyznavači sportu UFC jistě budou spokojeni, EA Sports tentokrát napěchovali do své hry z prostředí oktagonu pořádnou dávku herního obsahu, včetně výborného režimu Ultimate Team. Jedině snad grafických novinek mohlo být o poznání víc.
Recenzie na Gamesite »
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť