GameExpres.sk
  Prihlásenie

Eagle Flight

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Eagle Flight
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Eagle Flight:

Eagle Flight vám ponúka nádherný pocit slobodne sa preletieť ako vták. A to rovno nad vyľudneným Parížom a v dokonale pohlcujúcom spracovaní virtuálnej reality. Spoznajte letecké súboje tak ako nikdy predtým, pretekajte s ostatnými hráčmi a kochajte sa krajinou!

LIETAJTE AKO VTÁK
Je tomu 50 rokov, čo ľudstvo zmizlo z povrchu zemského. Divoká zver a príroda sa znovu ujali krajiny a vytvorili dych-berúci zelený Paríž. Ako orol budete stúpať okolo ikonických pamiatok a potom sa spúšťať do úzkych uličiek, v ktorých dôjde na súboje s protivníkmi o vaše teritórium.

INTUITÍVNE OVLÁDANIE
Vďaka originálnemu ovládaniu vo virtuálnej realite sa rýchlo a intuitívne naučíte vykonávať úchvatné letecké manévre a budete sa môcť cítiť ľahší ako pierko. Rovnako tak rýchlo sa budete spúšťať k zemi pri love koristi v uliciach mesta.

PARÍŽ AKO HO NEPOZNÁTE
Zeleň obklopila budovy a zalesnila voľné plochy. Zvieratá obsadili mesto a hrajú sa na schovávačku medzi domami. Preleťte sa od samotného vrcholku Eiffelovky, pomedzi úzke uličky Paríža, až ku katedrále Notre Dame. V Eagle Flight máte neobmedzenú slobodu objavovať Paríž z vtačieho pohľadu.

MULTIPLAYEROVÉ ZÁŽITKY
Multiplayer až pre 6 hráčov vám svojou rýchlosťou rozpumpuje krv žilách. Použite všetky vaše letecké schopnosti a priveďte svoj tím k víťazstvu v dvoch multiplayerových módoch. Ako dravec budete používať najvyššie body v meste, z ktorých nájdete svoju korisť. Budete potrebovať značnú presnosť a obratnosť, aby ste získali výhodu a preleteli uličkami mesta bez straty peria.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4 a PlayStation VR

Video / Ukážka Eagle Flight:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Eagle Flight:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Eagle Flight překvapil. Velmi rychle jsme se vžili do kůže majestátního orla a užili si létání nad polorozpadlou Paříží. Kdyby si dali v Ubisoftu více záležet na náplni singleplayeru a přidali další módy do multiplayeru, mohlo to dopadnout ještě lépe. Celek z průměru vyzdvihuje dobře zpracované ovládání, které bylo na míru ušito pro virtuální realitu.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť