GameExpres.sk
  Prihlásenie

eFootball PES 2020

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 eFootball PES 2020
Kategória:simulator sport futbal
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 45,99€

POPIS eFootball PES 2020:

Nový ročník populárnej futbalovej simulácie Pro Evolution Soccer 2020 (PES 2020) pomerne sebavedome sľubuje preniesť eFotbal ako šport širokému publiku. Populárna futbalová séria pokračuje v snahe priniesť čo najväčší realizmus, berie do úvahy spätnú väzbu od fanúšikov a prináša celý rad zmien. Kľúčova zmena je prepracovanie verzie Master League, celkom nový herný mód pomenovaný Match Day a kompletne prepracované herné menu.

NOVÁ MASTER LEAGUE
Obrovských zmien sa dočkal populárny mód Master League, kde novinkou je interaktívny dialógový systém, vďaka ktorému ovládate posun v príbehu. Vyberajte odpovede, ktoré zachytávajú osobnosť vášho hráča a vytvorte si tak vlastný Master League príbeh. 

eFootball PES 2020 (PS4)

MATCH DAY
V tomto zbrusu novom móde je zachytená podstata futbalovej kultúry a prenesená do kompetitívneho formátu, keď prenáša hráča z komentátorského stanovišťa priamo na ihrisko. Vyberte si jednu z dvoch strán na začiatku každotýždennej udalosti, kde každá perfektne umiestnená prihrávka a všetky úspešné zákroky sa počítajú ako body k víťazstvu. Všetky zápasy z daného týždňa sú dôkladne analyzované a vybraní sú najlepší hráči z každej strany. Títo sa potom stretnú vo veľkom finále, ktoré je prenášané naživo všetkým v Match Day móde.

fotbal

zdielaj na:

Video / Ukážka eFootball PES 2020:

video na YouTube

Súvisiace produkty
TOVAR SKLADOM
zobraziťAnthem (PS4) + DLC
Anthem (PS4) + DLC
35,99€
17,99€