GameExpres.sk
  Prihlásenie

ELEX

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 ELEX
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS ELEX:

ELEX je novou RPG hrou od autorov slávnej série Gothic. Hra vás zavedie do netradičného post-apokalyptického sveta, ktorý má súčasne fantasy aj sci-fi prostredie. Stretnete tu množstvo zaujímavých postáv, zmutovaných príšer a na svojej ceste budete robiť zásadné rozhodnutia, ktoré ovplyvnia príbeh.

UNIKÁTNA KOMBINÁCIA
Postapokalyptický svet ponúka zaujímavú kombináciu plynule spájajúcu prvky sci-fi a fantasy. Hráč sa rozhoduje, ktorý koncept bude utvárať budúcnosť planéty a neexistuje zlá či správna odpoveď. Rozhodujte sa rozumom alebo emóciami.

PREPRACOVANÁ AI
Umelá inteligencia sleduje každý hráčov krok a jeho rozhodnutie potom vdychuje celému svetu život. Epický bojový systém je komplexní a ponúkne úplnú kontrolu nad postavami, čo budete potrebovať pretože nepriatelia sú naozaj tuhí.

JETPACKOVÉ ŠIALENSTVO
Celý svet je nádherne spracovaný a k jeho preskúmavaniu vám pomôžu jetpacky. Vďaka nim je vertikálny prieskum omnoho jednoduchší a naviac ponúka nový rozmer príležitostí a dobrodružstiev. Hra je verná svojmu menu rozhodnutí hráča ovplyvňujúcich beh celé hry.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka ELEX:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie ELEX:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Hodně dlouho jsem přemýšlel, jaké hodnocení Elexu nakonec udělím. Prakticky je to staromilské akční RPG, které velmi úspěšně přebírá již zavedené mechanizmy z předchozích titulů Piranha Bytes. Možná právě proto jsem se po celou dobu hraní nadmíru bavil. Celek proto hodnotím nadprůměrnou známkou, kterou si dozajista zaslouží. Snad se jeho autorům příště bude dařit stejně jako nyní.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťPGA Tour 2K21 (PS4)
PGA Tour 2K21 (PS4)
59,99€
47,99€