GameExpres.sk
  Prihlásenie

Fade to Silence

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Fade to Silence
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Fade to Silence:

Fade to Silence je dobrodružstvo pre prežitie jedného hráča a družstva, ktoré sa odohráva v postapokalyptickom svete, ktorý je zmrazený vo večnej zime. Sneh a ľad formovali nemilosrdnú krajinu. Príroda je zničená. Po zmrznutej pustatine sa potulujú monštruózne stvorenia z hororového sna (Eldritch). Máte to, čo je potrebné k tomu, aby ste prežili vo svete, kde je vaším najväčším nepriateľom nemilosrdné počasie?

ZMRZNUTÁ KRAJINA
Preskúmajte rozsiahlu zimnú krajinu, od zamrznutej riečnej delty ku kedysi sviežej poľnohospodárskej pôde a hustým lesom. Každá oblasť má nespočetné množstvo miest na preskúmanie. Atmosféra hry je veľmi napätá a obtiažnosť je nemilosrdná. Budete potrebovať plánovať svoj každý krok.

Fade to Silence

VLČIE ZÁPRAHY
Zbaľte si sane, vezmite si so sebou stúpencov a pokračujte v dlhodobých výpravách do najvzdialenejších oblastí. Získavajte stúpencov, aby ste získali prístup k lepšiemu vybaveniu, čo vám umožní prežiť chladné prostredie a stále nebezpečnejšie stvorenia.

postapokalyptická

POSTUPNE DÁVKOVANÝ PRÍBEH
Režim Prieskum vám umožňuje pohybovať sa po svete a prežívať príbeh vlastným tempom. Veďte svojich nasledovníkov a udržujte ich nažive. Budete čeliť tvrdým voľbám. Verte svojmu vnútornému hlasu. Je to váš priateľ.

postapo

zdielaj na:

Video / Ukážka Fade to Silence:

video na YouTube

Recenzie Fade to Silence:

Recenzie na Zing.cz » (30%)
Překombinovaný žánrový koktejl, v němž toho pořádně funguje naprosté minimum. Vašimi hlavními nepřáteli nejsou ani tak zima a temnota, jako spíše stereotyp, nuda a mrzutost.
TOVAR SKLADOM
zobraziť