GameExpres.sk
  Prihlásenie

Far Cry 4 CZ

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Far Cry 4 CZ
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Far Cry 4 CZ:

Far Cry 4 stojí na rovnako úspešnej DNA, ako jeho úspešný predchodca. Hra zároveň prináša nový, rozsiahly a otvorený herný svet, ktorý vás totálne pohltí. Tešiť sa môžete na nové zbrane, vozidlá a divoké zvieratá.

Vo Far Cry 4 budete dobývať hliadkové stanoviská zo slonieho chrbta. Pomocou svojej gyrokoptéry vyletíte k oblakom a budete roznášať smrť výbušninami. Vertikálna krajina tu nie je len na okrasu. Predstavuje zábavné ihrisko, ktoré hráčom dáva množstvo príležitostí k boju, lovu a skúmaniu. V lezení po skalách využijete vystreľovací hák, ktorým sa tiež môžete vymrštiť do vzduchu a potom spadnúť dolu do údolia v rámci kontrolovaného voľného pádu, ktorý zaistí špeciálny oblek. So sebou si ponesiete skutočne unikátny arzenál zbraní, ktorý vám umožní pristúpiť k problémom podľa svojho uváženia. Môžete si zvoliť ostreľovanie, zakrádanie sa, či otvorený útok. Pokiaľ všetko ostatné zlyhá, môže sa pre vás stať divoká fauna Kyratu cenným spojencom, alebo tiež tým najhorším nepriateľom…

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Far Cry 4 CZ:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Far Cry 4 CZ:

Recenzie na gamesite.sk » (80%)
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Far Cry 4 si vzalo to nejlepší z třetího dílu, obohatilo to o skvělý svět zasazený do fiktivní země Kyrat a přidalo vcelku zábavnou kampaň, kooperaci, funkční multiplayer a spoustu vedlejšího obsahu. Kdyby vývojáři zapracovali na postavách, využili více severní oblast a rozhodnutí mezi Sabalem a Amitou, tak to mohlo být bezchybné.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Skvělá kombinace příběhu, grafiky a otevřenosti spolu s drobnými vylepšeními oproti předešlé verzi předurčují FC4 aby navštívila Váš obývací pokoj. Pokud si odmyslíte fakt, že hrajete skoro stejnou hru jen v novém obalu, příběhu a prostředí (které je jedno z nejkrásnějších, jaké se dá v hrách aktuálně najít), užijete si opět kopec zábavy. Série se sice kvalitativně daleko neposunula, ale zůstala při výborných základech FC3, na které se dá říci jen opravdu málo špatného. Pokud jste tedy s koupí ještě čekali a do Far Cry 3 jste byli stejně jako já zamilovaní, Far Cry 4 se stane vaší novou závislostí na nejeden večer.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťHeart & Slash (PS4)
Heart & Slash (PS4)
17,99€
14,99€