GameExpres.sk
  Prihlásenie

Farmers Dynasty + DLC

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Farmers Dynasty
Kategória:strategia farma
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 33,99€

AKCIA : BONUSOVÉ DLC K PREDOBJEDNÁVKE

- nový stavebný materiál na strechu
- traktor Borne Special 281

POPIS Farmers Dynasty:

Keď vás omrzí práca vo veľkomeste a život tam nemá budúcnosť, spomínate na časy, kedy ste jazdili na farmu starého otca a spolu jazdili na traktore a starali sa o polia. A keďže to bolo najšťastnejšie obdobie vášho života, rozhodnete sa presťahovať na vidiek, vybudovať svoju vlastnú farmu a zároveň i novú dynastiu. Farmársky simulátor Farmer 's Dynasty prináša do žánru nový svieži vietor, kedy okrem budovania farmy si budete budovať aj svoju rodinu.

ŽITE - BUDUJTE - FARMÁRTE
Užite si jedinečnú kombináciu simulátora farmárčenia, budovania a života, ktorý vás zavedie na vidiek a ktorý má pre vás prichystaných veľa herných výziev! Opravujte strechy, stajne a prístrešky, renovujte fasády a vyzdobte si interiér svojho domu podľa vlastného vkusu.

Farmers Dynasty (XONE)

ROZSIAHLY SVET
Buďte otvorení novým vzťahom - ochota a príjemnosť sa vypláca - a skôr či neskôr nájdete svojho životného partnera a napríklad aj budete mať deti! Plňte náročné úlohy vo svojom okolí a užite si vidieckeho života v celej jeho kráse a so všetkými výhodami, napríklad si urobte táborák alebo si zájdite na ryby.

Farmer's Dynasty

POĽNOHOSPODÁRSKE STROJE A TRAKTORY
Záleží len na vás a vašich farmárskych a ekonomických zručnostiach, či budete obrábať polia a zarábať si na každodenný chlieb pomocou starého a hrdzavého, alebo super moderného vybavenia.

farming dynasty

zdielaj na:

Video / Ukážka Farmers Dynasty:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2021 (PS4)
Just Dance 2021 (PS4)
49,99€
36,99€