GameExpres.sk
  Prihlásenie

Farming Simulator 17 (Platinum Edition)

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Farming Simulator 17 (Platinum Edition)
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Farming Simulator 17 (Platinum Edition):

PLATINOVÁ EDÍCIA OBSAHUJE:
- základnú hru Farming Simulator 17
- nové prostredie Južnej Ameriky
- nová vozidla a plodiny k pestovaniu

Zhostite sa úlohy moderného farmára v hre Farming Simulator 17 Platinum Edition! Ponorte sa do 3 rozsiahlych otvorených svetov, ktoré sú doslova nabité tonami nového obsahu! Preskúmajte nové herné prostredie v Južnej Amerike, ktoré inde než v Platinum Edition nenájdete, aj so všetkými jeho autentickými krajinami, jedinečnou vegetáciou, železničnou sieťou, miestnymi plemenami kráv a plantážami s cukrovou trstinou, vďaka nim získava scenéria úplne nový rozmer a vám dávajú nespočetný počet nových herných možností!

HURÁ NA POLE
Počas svojej kariéry budete ovládať viac než stovku farmárskych vozidiel a strojov, verne vytvorených podľa vzorov tých najväčších značiek v obore (New Holland, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Trelleborg atd.). Vďaka podmanivej hrateľnosti, veľkému otvorenému svetu a obrovskému vozovému parku, vrátane nových strojov, vás Farming Simulator pozve na palubu tej najväčšej farmárskej simulácie, aká kedy uvidela svetlo sveta.

Farming Simulator 17 (Platinum Edition)

PESTUJTE, ŽNITE, PREDÁVAJTE
Žnite svoje pole a užívajte si mnoho možností rozvíjania svojej farmy, na ktorej môžete pestovať širokú škálu plodín. Rozvíjajte svoje hospodárske aktivity vďaka drevorubačstvu a dokonca aj chovu zvierat. Budujte svoju farmu v obrovskom prostredí s podmanivými vizuálnymi efektami.

zdielaj na:

Video / Ukážka Farming Simulator 17 (Platinum Edition):

video na YouTube

Recenzie Farming Simulator 17 (Platinum Edition):

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Farming Simulator 17 po vzoru svého o dva roky staršího bratříčka pokračuje v nastoleném směru. Novinek je bohužel málo a ještě jim vývojáři nevěnovali takovou péči. Přesto celek nezklame, je zábavný a dokáže vás na dlouhé hodiny vytrhnout z reality.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť